IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

WinOLS

• Не можете да пишете в тази тема
28 отговора на тази тема

#1 hf hpe

професионален шофьор

• Потребител
  • 553 Мнения:

Публикувано 04 May 2005 - 12:32 PM

някой работил ли е с такова чудо
и най-вече доколко може да му се вярва че разпознава правилно картите

а и също не можах да намеря кракната версия, намира ли се такава
или ако някой може да предложи алтернативен софтуер за любителски цели

#2 Nikoror

примерен шофьор

• Потребител
  • 306 Мнения:

Публикувано 04 May 2005 - 02:13 PM

виж ТОВА
не е май точно крак ма като че ли е по-добре от демо :!:
в дир-а съм сложил и manual-a ако случайно го нямаш
Клавиатурен рейсър

#3 hf hpe

професионален шофьор

• Потребител
  • 553 Мнения:

Публикувано 04 May 2005 - 09:13 PM

мануала и аз го имам даже е на английски

но най вече ме интересува колко може да му се вярва за това дали детектва картите правилно
иначе за лаик като мен не виждам да ми свърши работа

#4 Nikoror

примерен шофьор

• Потребител
  • 306 Мнения:

Публикувано 05 May 2005 - 11:51 AM

от каквото прочетох набързо даже и като имаш не-демо версия (дето е 1500евро) ти трябват модули някакви за да вкарваш формати различни от бинарни които са по 200 отгоре. иначе като качество явно си струва, че доста хора го ползват.
http://www.chiptunin...chip/search.php
тука има доста инфо на немски.

п.с. и моя manual e на английски :evil:
Клавиатурен рейсър

#5 kelesha

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,931 Мнения:

Публикувано 06 May 2005 - 09:59 PM

някой работил ли е с такова чудо
и най-вече доколко може да му се вярва че разпознава правилно картите

а и също не можах да намеря кракната версия, намира ли се такава
или ако някой може да предложи алтернативен софтуер за любителски цели

На автоматичното разпознаване на картите може да се вярва долу горе само ако стаа въпрос за дизелов файл, ако стаа въпрос за файл от бензинова кола автоматичното разпознаване на картите по скоро пречи в случая :evil:

Кракната версия доколкото знам няма, немците продават няква нелегална за около 1500 евра ама колко може да им се вярва незнам, инак легалната струваше два пъти повече до колкото се сещам....алтернативен софтуер НЯМА, всички софтуери за чиптунинг които вършат работа струват пари и то МНОГО :) освен това даже и да има пълен WinOLS ти тряя доста опит и рутина че да бачкаш с него, тряя ти и стенд и емулатор за най добър и бърз резултат, инак един готов вече софтуер ще ти свърши мноо по добра работа отколкото правен шанаджииската с WinOLS ама без обратна връзка, да не говорим че без емулатор ше требе да имаш поне 15 епрома под ръка че докато тестваш единия другите през тва време да са трият :D Освен това WinOLS-а си има чексум модули без които не можеш да нагодиш чексумата и даже и да си направил нещо в доста от случаите колата хич не ебаа да запали даже, понеже чексумата ти е грешна естественно.......ае така е направен тоз софт че ако искаш да го ползваш требе да плащаш и то яко......както и всички продукти на EVC компанията между другото де :?: Много по добър софтуер е RACE2000 на Димспорт Италия, такъв използват в Проспиид тунинг сервиза на Ники Златков, този софт е даже по скъп и от WinOLS но поне изкарва информацията във вид удобен за възприемане т.е не само шестнадесеттични числа и нещо подобно на кардиограма, ами вади градуси, обороти, милисекунди, дюти......и т.н......но пък струва пари да си ебе майката........и пак така е направен че да не може да са авантажи нищо и всичко необходимо да се плаща на фирмата производител.........ае общо взето ташак раота...... :D
it's my way or.....the highway 8)

#6 LET's fly

нов шофьор

• Потребител
  • 11 Мнения:

Публикувано 07 May 2005 - 10:34 AM

добре казано :evil:

аз имам крак за ОЛСа , ама не съм го пробвал още . Струваше ми доста готов софтуер бартера - дано бачка )))

А къде в ДИРа може да се види мануала на английски ? 10х

#7 kelesha

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,931 Мнения:

Публикувано 07 May 2005 - 11:56 AM

добре казано :evil:

аз имам крак за ОЛСа , ама не съм го пробвал още . Струваше ми доста готов софтуер бартера - дано бачка )))

Ае той тоз "крак" го има отдавна ма въпроса е че той почти нищо не ти дава, за една нормална работа ти трябват доста damos files и чексум модули(DLL-s) и именно за тва таз немската нелегална версия струва толкоз евра щото ги има повечето неща, инак само кракнат WinOLS си е леко ташак работа.

#8 LET's fly

нов шофьор

• Потребител
  • 11 Мнения:

Публикувано 07 May 2005 - 12:55 PM

тва обяснение е за другите нали :evil: Щот с тебе сме го говорили тва 1000 пъти поне

#9 kelesha

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,931 Мнения:

Публикувано 07 May 2005 - 03:36 PM

тва обяснение е за другите нали :( Щот с тебе сме го говорили тва 1000 пъти поне

Определено е за другите.......щото има доста хора който мислят че безплатен обяд се предлага и в това меню ама......тва не е точно така :(

#10 Nikoror

примерен шофьор

• Потребител
  • 306 Мнения:

Публикувано 07 May 2005 - 06:53 PM

ето това е manual-a на английски.
http://free.bol.bg/n.../AnleitungE.pdf
anleitung да не ви плаши :( Е-то е ключово в случая :(
Клавиатурен рейсър

#11 hf hpe

професионален шофьор

• Потребител
  • 553 Мнения:

Публикувано 08 May 2005 - 08:09 PM

благодаря, общо взето едно от мненият които исках да чуя беше твоето

#12 $ENN@

примерен шофьор

• Потребител
  • 426 Мнения:

Публикувано 18 May 2005 - 07:12 AM

тва обяснение е за другите нали :wink: Щот с тебе сме го говорили тва 1000 пъти поне

Определено е за другите.......щото има доста хора който мислят че безплатен обяд се предлага и в това меню ама......тва не е точно така :!:

:lol: :lol: :lol:

#13 kelesha

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,931 Мнения:

Публикувано 19 May 2005 - 04:06 PM

тва обяснение е за другите нали :twisted: Щот с тебе сме го говорили тва 1000 пъти поне

Определено е за другите.......щото има доста хора който мислят че безплатен обяд се предлага и в това меню ама......тва не е точно така :?:

:twisted: :lol: :?:

:lol: :) :lol:

#14 |CL|NIKI

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,180 Мнения:

Публикувано 17 October 2005 - 08:53 AM

Гледам $enn@ и тука се е намардал:shock: kelesha прав си градски, защото се измачих доста време да търса софт. и се да намирам едни програмки дето...се са еднакви и за нищо не стаат.(Май ще идвам при тебе:wink: ) Така че пичове ровете се ама да знаете че само си губите времето.Наи добре е да си сложите малко парички в една Credit card и да си заръчате софта.Ама по лесно ще е в Prospeed.Или на друго място- нали kelesha?

#15 |CL|NIKI

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,180 Мнения:

Публикувано 17 October 2005 - 09:01 AM

Между другото kelesha какво ще кажеш за Code composer studio, или Matlab? Ти какво ползваш за 2d или 3d визуализиране на .bin- овете я издай?:wink:

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.