IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Сезон 2013

• Заключена тема Тази тема е заключена
67 отговора на тази тема

#31 UPG

нов шофьор

• Потребител
  • 26 Мнения:

Публикувано 27 February 2013 - 09:32 PM

УПГ ЕООД няма абсолютно никакви финансови задължения към "Tuning.bg".
+359 2 8200 650 | +359 876 4777 01

#32 admin

ПИЛОТ

• Administrator
  • 581 Мнения:

Публикувано 27 February 2013 - 10:31 PM

Здравейте, може би е станала някаква грешка при вас, няма проблем за което.
Нашия видео екип беше поканен да заснеме, монтира и промотира 3 събития на Кондофрей. Нека Милен да ми се обади тъй като с него бяхме уточнявали параметрите.
Хубава вечер!
Публикувано изображение

#33 scirocco gt

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 662 Мнения:

Публикувано 06 March 2013 - 09:58 AM

Надпреварата започна :)
http://dragracing.bg/contest/
.

#34 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 06 March 2013 - 09:16 PM

Нашия видео екип беше поканен да заснеме, монтира и промотира 3 събития на Кондофрей. Нека Милен да ми се обади тъй като с него бяхме уточнявали параметрите.
Хубава вечер!

И за това искате пари ли?Трябва да сте доволни, че сте поканени да снимате и да отразите добре събитията...защото това работи и за вас!!!Малко трябва да има мярка от къде да се печели и къде да се работи с цел развитие...

#35 VIPlayer

професионален шофьор

• Потребител
  • 703 Мнения:

Публикувано 07 March 2013 - 09:40 AM

Хубава вечер!

И за това искате пари ли?Трябва да сте доволни, че сте поканени да снимате и да отразите добре събитията...защото това работи и за вас!!!Малко трябва да има мярка от къде да се печели и къде да се работи с цел развитие...

Криза е... :D
НЯМАМ ПОДПИС, ЩОТ СЪМ НЕГРАМОТЕН

#36 admin

ПИЛОТ

• Administrator
  • 581 Мнения:

Публикувано 08 March 2013 - 08:25 AM

Никого не сме обеждавали и настоявали да работи с нас, Милен ни потърси и поиска да отразим и рекламираме събитието. Сумата за заснемането и рекламата е напълно символична и категорично не се покриват разходите по транспорт, оператори, техника, монтаж и промотиране както на клипа така и на събитието. Ние организирахме два екипа тъй като знаехме, че в един ден бяха организирани две мироприятия и направихме всичко възможно да удържим обещанието си и да помогнем. Условията при заснемане на подобни клипове са доста тежки, снима се от сутрин до вечер в адската жега без почивка, тъй като ни е важен всеки следващ старт. Разбира се, нормално е положеният от нас труд да работи и за нас, но най-вече го правим за зрителите, и най-важно - безпристрастно. Tuning.bg като организатор на Tuning Show - Expo Center Sofia и Tuning Fest - Varna - автомобилни събития, които за 2012 година бяха едни от най-посещаваните с общо над 20 000 души посетители, знаем колко са важни събитията за авто бранша, защото там се показват новите тенденции и движат пазара напред. На никои не сме отказали да помогнем, и нека не започваме по стар български форумен обичай да се нападаме, защото автомобилната страст е обща.

P.S.
Тази година продължаваме традицията... каним всички, които проявяват интерес към тунинга на Национално Tuning Show 2013 в експо център от 29 и 30 Юни, отворени сме за предложения и всякакви идеи.
Публикувано изображение

#37 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 09 March 2013 - 07:20 AM

Никой не работи с вас ... вие работите за себе си ... отразявайки труда на другите, труд към който има силен интерес и информацията за случващото там е търсена и просто ви е нужно ... а ако не го заснемете добре ... просто няма да сте най-добрите в работата си ... ще го прави някой друг.Така, че това колко труд и техника сте вложили ... колко ви е пекло слънцето... това е част от играта да си най-добър в това, което правиш.А парите трябва да ви идват от рекламодатели ... а не от организаторите на събития ... поне аз така мисля.Все пак Милен не си е правил частно парти ... ако те покани да снимате как празнува рождения си ден ... тогава може да му търсите пари ... защото не би било интересно за никой да гледа колко пие ... как повръща и така в тоя ред. хаха
Сумата била символична ... и не покрива разходите ... е тогава защо изобщо я търсиш, тази сума ... бъди пич и го върши безплатно.Символична сума се дава като ти подаряват чикиика примерно ... не и като се работи.:) В бизнеса символични суми не се търсят... може да се прави бартер за услуги ... не и символични суми :) А при големи събития е нормално дори медията да плаща ... било то заради монопол над отразяването ... или за специални места за силно филмиране.В случая сте си нужни един на друг и символичните суми са дори обидни ...
Най-вече го правите за да е по-посещаван форума и сайта... от където следва и повече приходи от реклами... айде да не си говорим, че се бориш за потребителската любов. :)Иначе малко ми звучиш като Станишев тия дни ... много партийно звучене някак си ... "отворени сме за предложения и всякакви идеи" ... така се изказват първите политически сили, когато търсят подкрепа за мандат. :)Прекалено претенциозно ми е и това, че движите пазара напред и диктувате тенденциите ... това бих го приел от Джеръми Кларксън. :) Не се заяждам с теб ... просто отношението ти и начина ти на работа е малко грешен ... да не говорим, че във форума е недопустимо да отваряш тази тема ... Милен е лесен за намиране в сервиза ... грозно е това, което написа.От символична сума никой не се крие ... и то от толкова сериозна медия без която не може. Аз последните няколко дни ходя до сервиза ... и той винаги е там ... не знам защо го търсиш по този начин. :)Вярно имат куче ... ама няма да те нападне ... влизай смело в офиса и питай къде е това лице Милен. :) Айде със здраве ... и ти пожелавам повече рекламодатели за да покриваш разходите и да реализираш печалба от тях... което не би трябвало да е проблем за медия, която диктува тенденции и движи пазари... може би трябва да започнеш да работиш с някоя по-силна рекламна агенция. :)

#38 admin

ПИЛОТ

• Administrator
  • 581 Мнения:

Публикувано 09 March 2013 - 09:17 AM

Привет, с удоволствие бих продължим да коментирам :) Винаги ми е било забавно като се говори от общото за частното, и как попринцип трябва да е.

... вие работите за себе си

Така е и го правим с радост, макар и трудностите.

... отразявайки труда на другите,

Труда на другите е отразен и оценен затова споменах, че подобни събития дърпат пазара нагоре. Но какво правиш когато не се оценява труда на екипа - те не са доброволци за кауза.

това е част от играта да си най-добър в това, което правиш

Благодарим искренно. Милен ми го беше споделил също, в разговор, че нашата продукция е найстина добра, стараем се и работим усърдно в тази посока, но само с любов не става.

бъди пич и го върши безплатно

хахаха това е несериозно, при условие че имаме договорка и става въпрос за дълъг период от време.

А парите трябва да ви идват от рекламодатели ...

Един организатор, преди събитие се превръща и в рекламодател, този случай е и такъв.

Символична сума се дава като ти подаряват чикиика примерно ... не и като се работи.
В бизнеса символични суми не се търсят... може да се прави бартер за услуги ... не и символични суми :)

Икономически ли го твърдиш или просто така звучи по-добре.

А при големи събития е нормално дори медията да плаща ... било то заради монопол над отразяването ...

Тук си много прав, но в тази ситуация е по-добре събитието да бъде отразено от много повече "медии", защото този спорт има нужда от популяризиране. Неговите момчета бяха заети да тичат по пистата и някои трябваше да я свърши добре тази работа, затова ни потърси.

айде да не си говорим, че се бориш за потребителската любов. :)Иначе малко ми звучиш като Станишев тия дни ... много партийно звучене някак си ... "отворени сме за предложения и всякакви идеи" ... така се изказват първите политически сили, когато търсят подкрепа за мандат. :)

Много политически го обърна, повярвай Станишев не ми е грам идол и приятелите ми знаят мнението ми, мога и на теб да го кажа лично.

просто отношението ти и начина ти на работа е малко грешен ...

Отношението ми е напълно в реда на нещата, чисти сме в тази ситуация. Начина на работа е плод на договорки между две или повече страни, а ние имаме договорки.
Публикувано изображение

#39 admin

ПИЛОТ

• Administrator
  • 581 Мнения:

Публикувано 09 March 2013 - 09:38 AM

... Милен е лесен за намиране в сервиза ... грозно е това, което написа.

Eдин човек може да стане труден за намиране, засиви за какво го търсиш. Та конкретно Милен се оказа не толкова лесен за намиране защото съм му звънял над 10-15 пъти в период на 3-4 месеца, като имаше обещание за плащено още ноември, но заради ДДС или нещо подобно отложи със седмица. След този момент нямах върнати обаждания, след като му звънях на телефона, както и в гаража за да му предадат. Обаждане получих миналата седмица от Борис и му благодаря за съдействието.

Аз последните няколко дни ходя до сервиза ... и той винаги е там ... не знам защо го търсиш по този начин. :)Вярно имат куче ... ама няма да те нападне ...

Разбира се, че бих посетил и сервиза, но като поръчител очаквах да имат по-голям интерес, но уви.

Айде със здраве ... и ти пожелавам повече рекламодатели за да покриваш разходите и да реализираш печалба от тях...

Аз също си го пожелавам, защото отново бих инвестирал средствата в сайта, събитиията и видеозаснемането.

Аз също си го пожелавам, защото пак бих инвестирал средствата в сайта, събитиията и видеозаснемането. .. може би трябва да започнеш да работиш с някоя по-силна рекламна агенция. :)

Работил съм в една от най-големите медийни групи в интернет като съдружник, за съжаление знам, че когато един бранша е зле и с каквато агенция да работиш ще е трудно, но продължаваме :)

Ако имаш желание можем да обсъдим нещата на раздумка навън, видно е че си добре запознат със ситуацията, за което лично нямам притеснения.
Спирам комуникацията в тази посока, тъй като от UPG още в началото на седмицата признаха забавянето и ще покрият задължението към нас.
Пожелавам много успешен сезон на всички, както казах на линия сме за идеи и предложения.
Публикувано изображение

#40 JoroKN

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,223 Мнения:

Публикувано 11 March 2013 - 04:41 AM

Да прекратим спора до тук, какво ще кажете момчета :)

#41 scirocco gt

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 662 Мнения:

Публикувано 29 March 2013 - 11:22 AM

Да започнем обратното броене до първия старт :)
.

#42 KenWooD

спазва правилата

• Драг състезател
  • 288 Мнения:

Публикувано 29 March 2013 - 12:28 PM

Да започнем обратното броене до първия старт :)

Тоя облак над елхата, все едно показва нещо :lol2:

Успех на всички в Сливен!!!
<p>\'87 Ford Fiesta XR2 Turbo - 13.7s@1/4mile by sportTech</p>
<p>\'87 Ford Fiesta 2.0 Turbo т3/т4 - 13,6s@1/4mile by sportTech</p>

#43 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 06 April 2013 - 11:00 AM

Времето напредва, ние се подготвяме ( до колкота зависи от нас) .... А ВИЕ????? :)))))

#44 JoroKN

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,223 Мнения:

Публикувано 07 April 2013 - 10:09 AM

Времето напредва, ние се подготвяме ( до колкота зависи от нас) .... А ВИЕ????? :)))))

Кой колкото може :mrgreen:

#45 TAiDZi

опитен шофьор

• Драг състезател
  • 172 Мнения:

Публикувано 07 April 2013 - 12:47 PM

Много бързо дойде време за сезон 2013 :) От декември съм почнал и едвам сколасваме сега последните седмици. Дано всички са готови за 28-ми април! Пожелавам на всички бързи и здрави автомобили тази година ;) да видим кой с какви рекорди ще ни изненада тази година! :idea:
<p>www.atomsolutions.net &nbsp; Nothing exists, but the moment.... Ауди S2 - 9.0@261.58</p>

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.