IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Honda civic 5gen vs VW golf 2

• Не можете да пишете в тази тема
310 отговора на тази тема

#271 Slavkov_1984

примерен шофьор

• Потребител
  • 441 Мнения:

Публикувано 28 May 2013 - 07:04 PM

valentin_vr84,колко вдигаш на 4-та,че сме с почти еднакви кутий,а тука колегата пише,че вдигаш 200 и нещо.......мойта на 4-та с 8000оборота прави 180км/ч.

Малко по-дълга ми е кутията.На 4-та на 8000 оборота съм на 190км/ч.

Това значи,че и на 5-та му дърпаш на голфа или....
<p><a href=\"http://www.album.bg/...325/\">DSC02326 - 5434</a></p>

#272 Negodnika

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,221 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 08:28 AM

Имал съм възможността да карам срещу КР с по-къс диф, лек маховик, Суперспринт хедъри, полиран всмукател, два изпускателни вала (ФалВе мод) и некъв мод на инжекцията.. с 14ки джанти и карач. Взимах му старта заради гуми и малко след забождане на 3та започваше да ме настига. Колата ми беше преди генерация и финален ремап. Т.е. по бакалски сметки и с гуми като мойте 2ката щеше да ме бие и да даде бесен таван ~15.8.

Демек някоя част от уравнението тук куца. Въпроса е коя.. премълчаните модове, шоферите, състоянието.. ако се приеме че несгъстена В20-ка е 14-15 сек кола, според зависи от старта.

Теро, леко пипан ВР в 2ка без седалки и т.н. олекотяваници на Сливен с карач дава високи 13ки ;) Стоков дава (под)средни 14ки. Този КР дето разстрелва ВР.. не мога и да си представя колко много трябва да е правен.

Тянка.. виждаш ли сега защо се забавляваме толкова много на твой гръб. Защото имаш две теми в раздела и двете с някви физични абсурди. Не че е невъзможен резултата.. но има нещо което някой от информаторите спестява.

Евалата, гонката беше точно, както си я описал и според мен KR-а е там някъде като времена. :ok:
Колата, ще тръгне след порта и сгъстяването, с колко може само да се гадае.

П.С: С двата изпускатела бих казал, че при мен ефекта е отрицателен заради това че преди 4K няма никой.

Този пост е редактиран от Negodnika: 29 May 2013 - 08:30 AM

Кучетата лаят-Голфът си върви!
Публикувано изображение

#273 bmwfen4e

спазва правилата

• Потребител
  • 247 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 08:59 AM

Аз пък не мога да си го представя тоя "леко" пипан ВР в 2-ка,дето бичи 13-ки.

#274 Negodnika

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,221 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 10:30 AM

Аз пък не мога да си го представя тоя "леко" пипан ВР в 2-ка,дето бичи 13-ки.

http://vbox7.com/play:496e9a444f
13.9сек на Сливен
Чип,филтър КН и права генерация 63 мм.Тва са доработките.Теглото на колата без задна седалка,е точно 960 кг .

Този пост е редактиран от Negodnika: 29 May 2013 - 10:41 AM

Кучетата лаят-Голфът си върви!
Публикувано изображение

#275 biotune

спазва правилата

• Потребител
  • 286 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 12:44 PM

Как се оплаквате тука от 17 кила гума+джанта .. :D Моите като са 23 кила как трябва да се чувствам :D ?

П.С. 13.9 на Сливен е 14.2-3 на Божура ;)

#276 Arthur

нов шофьор

• Потребител
  • 47 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 12:50 PM

valentin_vr84 Братленце не ми каза навит ли си петак да повторим гонката като я напвим малко по далга за да нямаш задни помисли отново , или ти е по-удобно просот да говориш.

ПС: В Сливен голфа даде 15.3 сас счупено вътрешно каре на кутията.

Този пост е редактиран от Arthur: 29 May 2013 - 12:51 PM

#277 did0ni

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 01:03 PM

valentin_vr84 Братленце не ми каза навит ли си петак да повторим гонката като я напвим малко по далга за да нямаш задни помисли отново , или ти е по-удобно просот да говориш.

Ти да не участваш в DRAGTIMES MOSCOW UNLIM...Кви са тия пускания до над 200 измислените дето ги предлагаш я слез малко на земята...с тоя кошник ако стане фал над 200 кво праийм?

#278 Arthur

нов шофьор

• Потребител
  • 47 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 01:09 PM

did0ni Не сам предлагал на теб , ти ако нямаш доверие на твоята морга аз имам доверие на колата си . Моляте не се обаждаи неподготвен повече в чужди разговори .

ПС: Аман от сиирджии и филосови ...............

#279 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 01:19 PM

Ти да не участваш в DRAGTIMES MOSCOW UNLIM...Кви са тия пускания до над 200 измислените дето ги предлагаш я слез малко на земята...с тоя кошник ако стане фал над 200 кво праийм?

Кво му се караш все едно ти е син и си му дал ключовете от колата бе :mrgreen: Остави хората да си замерят колите...

#280 did0ni

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 01:23 PM

Кво му се караш все едно ти е син и си му дал ключовете от колата бе :mrgreen: Остави хората да си замерят колите...

Ти кво ме дебнеш да ме цитираш из темите е, секта :)

#281 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 01:29 PM

Темата я следя отпреди да съществуваш и не е приятно като някой се изсере в нея.

#282 did0ni

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 01:32 PM

did0ni Не сам предлагал на теб , ти ако нямаш доверие на твоята морга аз имам доверие на колата си . Моляте не се обаждаи неподготвен повече в чужди разговори .

ПС: Аман от сиирджии и филосови ...............

Хахах имал довеирие...Говори ли ти Гоуфу :D Как няма да се обаждам, като те гледам къв си превъзбуден рацер...

#283 did0ni

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 01:34 PM

Темата я следя отпреди да съществуваш и не е приятно като някой се изсере в нея.

Създателю... :D Като смяташ,че сера в нея, не я доусирай!

Този пост е редактиран от did0ni: 29 May 2013 - 01:38 PM

#284 c0st0m1st3

спазва правилата

• Потребител
  • 203 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 01:49 PM

Хондаджиите си мислят че са с реактивни двигатели :D

#285 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 02:16 PM

...с тоя кошник ако стане фал над 200 кво праийм?

Каза шАфьора на Онда от 87-ма... слез на земята бе брат.

Този пост е редактиран от nosferatu666: 29 May 2013 - 02:22 PM

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.