IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Honda civic 5gen vs VW golf 2

• Не можете да пишете в тази тема
310 отговора на тази тема

#286 bmwfen4e

спазва правилата

• Потребител
  • 247 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 03:02 PM

Аве кви са тея детинските работи бил те е и толкова,примири се.К'ви са тея той бил в обороти ти не си...ами да си бил.
Колата ти вдига 220 ти го караш да се пускате над 200?Измисляш си дисциплини само и само да го биеш ли?Нали се сещаш,че е жалко.Няма лошо,че искаш да го биеш ама не и по тоя начин,щом си паднал а искаш да си отпред отиди засили си колата,накрай го пак да замерите и това е...
  • VLADI 16V и teror1sta харесват това

#287 TheCrow

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,291 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 03:06 PM

....ми той човека е победил на 400м но след 200 хондата го е минала затова иска да опита пак след 200 кво ще стане

#288 VLADI 16V

STREET RACER

• Потребител
  • 1,467 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 03:13 PM

Аз пък прочетох , че момчето с Хондата си казва , че пада с около 2 коли на 400 метра и след 200 изпреварва Голфа ... И сега само и само да не излезе , че Голфа е слаб нагоре и айде пък сега гонка по надолнището и то след 200 , приема се , че единия е по-силен на 400 метра ( макар , че Хондата ако се поразтовари сиг. няма да е отзад и на 400 метра , лично мнение ) , а другият след 200 км и това е ...
  • Slavkov_1984 , teror1sta и vankoc20xe харесват това

#289 did0ni

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 03:43 PM

...с тоя кошник ако стане фал над 200 кво праийм?

Каза шАфьора на Онда от 87-ма... слез на земята бе брат.

Ми и моята е кошник е!!!Именно затова ги пиша тия работи!Кво ставаш на всяко гърне похлупак ?После не бил ме дебнел.за да ме цитира...

Този пост е редактиран от did0ni: 29 May 2013 - 03:47 PM

#290 bmwfen4e

спазва правилата

• Потребител
  • 247 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 04:21 PM

....ми той човека е победил на 400м но след 200 хондата го е минала затова иска да опита пак след 200 кво ще стане

Аз пък прочетох , че момчето с Хондата си казва , че пада с около 2 коли на 400 метра и след 200 изпреварва Голфа ... И сега само и само да не излезе , че Голфа е слаб нагоре и айде пък сега гонка по надолнището и то след 200 , приема се , че единия е по-силен на 400 метра ( макар , че Хондата ако се поразтовари сиг. няма да е отзад и на 400 метра , лично мнение ) , а другият след 200 км и това е ...

Верно така беше,вече бях забравил,което говори още по-лошо за него.

#291 TheCrow

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,291 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 04:52 PM

...абе щом двамата опоненти са навити да се пускат пак на каквито и скорости искат да го правят и нека споделят резултата и да няма караници :dknow:

#292 valentin_vr84

Без стаж

• Потребител
  • 7 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 04:53 PM

Паднах на 400м и си го признавам, голфа е с много къси скорости - което пък му е "-" за вискоки скорости.Ако е с къс Диф и до 7000 оборота незнам какви 250 -60 го гонят.Ще се пуснем пак в петък.Тъкмо си сложих старите гуми за замерването, те са много изтъркани и не ми се кара с тях над 200.

#293 VLADI 16V

STREET RACER

• Потребител
  • 1,467 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 07:24 PM

Добре де поразтовари я малко тая Хонда за да се види реалният вървеж на колата ... Аз , като знаех няколко дни предварително , че ще се кара гледах да изстискам максимума от колата , някой неща се махаха , хубаво гориво , добавки и т.н. поне ако падна да знам , че това е защото ми е била по - слабичка колата , а не защото съм бил неподготвен ... Не се заяждам с никого , но на уговорени стартове се ходи винаги подготвен на максимум , мое мнение не задължавам никого с него :beer:

Този пост е редактиран от ^DAYWALKER^: 29 May 2013 - 07:26 PM

• jowy , did0ni , volkspolizei и 2 други харесват това

#294 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 08:15 PM

Под "подготвен на максимум" какво искаш да кажеш ?

#295 VLADI 16V

STREET RACER

• Потребител
  • 1,467 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 08:30 PM

Ми при всяка кола е различно , на твойта М5-ца едвали ще имат значение тези неща , но на по-слабите коли си оказват влияние доста неща . Айде да не е максимум , че звучи малко пресилено , но лично аз , когато съм бил на гонки махам резервна гума , крик , аптечка , задна кора с тонколони , задните седалки ( свалят се за около има няма минутка :mrgreen: ) , 100 октана + Бардал , десния фар го махам и си пускам интейк направо отпред , имам си и подходящ комплект предни гуми за стартове и т.н. Но не е задължително , сега ако са се уговорили , че ще карат оборудвани естествено , че няма единия да иде на варел , а другия сглобен ... ;) Така , че сега да не се обяснявам излишно , всеки да си ходи , както си реши :ok:

Този пост е редактиран от ^DAYWALKER^: 29 May 2013 - 08:35 PM

#296 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 08:39 PM

Съгласен съм, но каква е идеята да си разглобяваш колата само за една гонка ? В смисъл разглобил си я - победил си, но утре като се засечете случайно същата кола може да те отупа. Така да се каже временно бърз :mrgreen: Според мен това си е излишен труд. По добре е замерване и при двете коли пълното заводско оборудване (просто празни багажници), приблизително еднакво количество бензин, еднакъв тип гуми (street) и това е. Другото вече е кой колко и какво му стиска да разлобява/сваля/реже и т.н., което освен ако няма да се постигат рекорди на драг е напълно безмислено.

Този пост е редактиран от nosferatu666: 29 May 2013 - 08:45 PM

• VLADI 16V , TheCrow и ital_fan харесват това

#297 VLADI 16V

STREET RACER

• Потребител
  • 1,467 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 08:48 PM

Да тук си прав , но аз говорех когато има спорове и заяждания , в такъв момент се ходи подготвен :ok: Иначе няколко пъти сме правили опити с едни и същи коли ( 15 сек.) при едни и същи условия няколко старта един след друг ( летящи за да е по-вярно замерването ) , колите бяха Кадет и Астра , при първия летящ в колите бяха само шофьорите , Кадета дърпаше с около 2 коли , при 2-рия летящ в Кадета имаше 100-110 кг и правеха пълен кантар , при третия летящ в Астрата бяха килограмите и падаше с около 4-5 коли ... Та за това намесих килограмите , пък те си знаят вече кое как , евала , че карат и пускат клипове , а не като повечето теми останали си виртуални :)

Този пост е редактиран от ^DAYWALKER^: 29 May 2013 - 08:51 PM

• nosferatu666 и vankoc20xe харесват това

#298 Arthur

нов шофьор

• Потребител
  • 47 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 09:09 PM

Леле колко ми осложнявате спора . Казах няколко пъти, че за наклона ставаше въпрос за ибизата . Хондата колгато вклучих 5 навакса колите и ми излезе 1 калник и трябваше да намаляме , за това искам да направим малко по дълга гонка да докажа това че просто има предимство междо 190-220. До 240-250 парво не вярвам да се добере и второ това сас излизанете ще е за много кратко време . А това сас гумите, което колегата испозва за оправдание, е супер фалшив отговор да не се изложи хонда сектата :) :) :) . Не е трудно да смениш няколко гуми :)

ПС: Нищо лично ама тея дискусии тук протичат сас много простотии , заради хора които не признават или не искат да повярват в реалноста . Не може ли да се говори право , точно, без надсмивки и подигравки поне 1 пат .

#299 Cerwin

млад шофьор

• Потребител
  • 67 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 09:09 PM

Мое мнение: )

Една кола се подготвя да варви повече в сервиза
Много ама много грешно е да махаш и махаш кила и да разчиташ на това.

Бъдете реалисти (това са улични гонки) не е редно да ходиш да се гониш със шлайфа: )

Събираите идеи, мислете как да накарате мотора да искара някои друг кон. РАЗВИВАЙТЕ СИ КОЛИТЕ А НЕ ГИ РЕЖЕТЕ

вярни е че е криза ама с малко желание всичко се постига

Поздрави
  • nosferatu666 харесва това
I da znaete sled purva idva vtora :Pppp...

#300 Arthur

нов шофьор

• Потребител
  • 47 Мнения:

Публикувано 29 May 2013 - 09:11 PM

Мое мнение: )

Една кола се подготвя да варви повече в сервиза
Много ама много грешно е да махаш и махаш кила и да разчиташ на това.

Бъдете реалисти (това са улични гонки) не е редно да ходиш да се гониш със шлайфа: )

Събираите идеи, мислете как да накарате мотора да искара някои друг кон. РАЗВИВАЙТЕ СИ КОЛИТЕ А НЕ ГИ РЕЖЕТЕ

вярни е че е криза ама с малко желание всичко се постига

Поздрави

Много си прав и аз сам на това мнение.

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.