IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Tuning.bg с нов дизайн и интересни опции

• Не можете да пишете в тази тема
21 отговора на тази тема

#1 admin

ПИЛОТ

• Administrator
  • 581 Мнения:

Публикувано 26 April 2013 - 08:10 AM

Здравейте приятели!

Имаме удовоствието да ви запознаем с нашият нов дизайн за 2013 година. Положихме усилия в продължение на над 6 месеца за създаването на навата визия. Новия сайт е вече online и се тества за бъгове, ако забележите нещо нередно моля да ни сигнализирате, за което се извиняваме предварително.

Промените са както в дизайнерски така и функционални:

- напълно нова новинарска част

- нова видео секция с авторски видео материали

- нова секция обяви - може да се публикуват до 3 обяви в категория за период от 1 месец

- нова секция гараж - тук се визуализират всички автомобили подредени по категории - драг, дрифт, кар аудио, моят проект, ретро и цялостен тунинг.

- нови профили с нови функционалности - добавяне на автомобил в моя гараж + създаване на дневник с бележки за автомобила. Тук всеки има по-голяма свобода в профила, както и възможност да трие коментари също.

- редизайн на форума

- промени в търсенето в целия сайт

- сравнение на модели - опция за сравнение до 6 автомобила едновременно

- акцент към марките с инфо за популярните марки - история, новини, обяви, каталог с технически данни.

Очаквайте скоро подробна информация за новостите в сайта. За въпроси и за сигнализиране на бъгове и грешки, моля пишете на този email: admin@tuning.bg

Благодарим ви!

Публикувано изображение

#2 Gecata

професионален шофьор

• Потребител
  • 642 Мнения:

Публикувано 26 April 2013 - 09:17 AM

Днес като влязох във Форума останах изненадан! Дизайна е страхотен 6+!
<p>Alpine/Genesis/Brax/Dls</p>

#3 dzwer

опитен шофьор

• Потребител
  • 166 Мнения:

Публикувано 26 April 2013 - 02:00 PM

Рекламата преди всичко...
Това ви е новия дизайн!
Намалили сте драстично мястото за показване на темите и са станали неудобни за четене!
На мен по никакъв начин не ми харесва "новия" дизайн на форума...

И да съм малко полезен - в секцията за сравнение, ако липсва годината за даден модел, чекбокс-а за избор на модели за сравнение е отместен на мястото на годината.
И на Ситроен окачването е хидропневматично, а не "Хидропнемванични " както сте го дали.

Този пост е редактиран от steltphone: 26 April 2013 - 02:27 PM

<p>Nothing moves you like a hydropneumatic Citroen...<br />HTC One S - The Sense Matters!</p>

#4 vilden

опитен шофьор

• Потребител
  • 157 Мнения:

Публикувано 26 April 2013 - 04:56 PM

:thumb_down:

#5 Lenin89

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,683 Мнения:

Публикувано 26 April 2013 - 07:16 PM

Ако има опция за всеки отделен потребител да се избира стар/нов дизайн, ей тогава ще е супер. Лично на мен стария ми допадаше повече, далеч по-удобен ми беше за четене...
Измервам реални T/S параметри на говорители с Dayton AudioDATS V2 !

#6 fastandangry

професионален шофьор

• Banned
  • 903 Мнения:

Публикувано 26 April 2013 - 07:20 PM

Като пусна на търсачката да търся нещо и ме изхвърля от форума моментално,което е супер гаден бъг.Стария дизайн си беше много по-добре.

#7 SkilleR

Модератор лични проекти

• Модератор
  • 125 Мнения:

Публикувано 26 April 2013 - 09:31 PM

Като пусна на търсачката да търся нещо и ме изхвърля от форума моментално,което е супер гаден бъг.Стария дизайн си беше много по-добре.

Привет, не би трябвало да е така тествай пак.
<p>BMW vs AUDI</p>

#8 zorkovp

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,401 Мнения:

Публикувано 26 April 2013 - 09:40 PM

Изобщо не ми харесва както казва колегата по горе рекламата преди всичко ...За да мога да чета като хората форума трябва да зумвам което не ми харесва изобщо и е адски дразнещо малките букви.....

главната страница си я променяйте колкото изкате Форума си ни го върнете такъв какъвто си беше ...... :bangin:
ZONE-AUDIO
car audio center-Plovdiv

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

#9 fastandangry

професионален шофьор

• Banned
  • 903 Мнения:

Публикувано 27 April 2013 - 06:58 AM

Привет, не би трябвало да е така тествай пак.

Ами същата работа,аз предимно търсачката ползвам и сега като не работи форума става неизползваем за мен.Стария дизайн беше много по-добре ориентиран към хората,този е ориентиран към рекламата и определено неми харесва.Дребния шрифт също дразни доста.

#10 dzwer

опитен шофьор

• Потребител
  • 166 Мнения:

Публикувано 27 April 2013 - 07:51 AM

На разделителна 1920х1200 съм, монитора ми е 24", а ето какво виждам от форума:
http://postimg.org/image/y6illywih/
Нещо от рода на 1/2, останалото е абсолютно безполезно...
Поне го направете с динамичен размер, а не фиксиран...
И като чета мнения, вместо на 1-2 реда, нещата излизат на 4-5 реда, ако има и снимки и съвсем е зле...
И няма нужда от огромни аватари...
<p>Nothing moves you like a hydropneumatic Citroen...<br />HTC One S - The Sense Matters!</p>

#11 irineiski

примерен шофьор

• Потребител
  • 409 Мнения:

Публикувано 27 April 2013 - 08:04 AM

Тоя форум от лошо към по лошо върви .... нищо лично. Търсачката отново е "страхотна". И както и другите колеги споделиха, явно този форум вече не е толкова за информацията ами за рекламите ... Съвсем честно си признавам че май ми трябват очила вече за да го чета :D :D

Този пост е редактиран от irineiski: 27 April 2013 - 08:06 AM

#12 fastandangry

професионален шофьор

• Banned
  • 903 Мнения:

Публикувано 27 April 2013 - 08:14 AM

Мисля че най- добре ще е който иска новия дизайн даси гледа новия дизайн пък който иска стария да има опция за смяна ще е най-добрия вариант.

#13 SkilleR

Модератор лични проекти

• Модератор
  • 125 Мнения:

Публикувано 27 April 2013 - 01:45 PM

Ето сравнение какъв е стария вариант и новия. При новия разликата е, че празното пространство е по средата между колоните заглавие/брой отговори/аватар/, а на новия e от двете страни. За пример изгледа на вестник или списание не е по дължината на цялото списание, а в тесни колони за по-голямо удобство при четене.

<p>BMW vs AUDI</p>

#14 fastandangry

професионален шофьор

• Banned
  • 903 Мнения:

Публикувано 27 April 2013 - 04:30 PM

Много празно черно пространство отстрани и някакъв супер дребен шрифт,това ако е удобство.Стария си беше 1000-пъти по добре.

#15 Gecata

професионален шофьор

• Потребител
  • 642 Мнения:

Публикувано 28 April 2013 - 10:07 AM

Това което показва колегата dzwer наистина е много гадно....при мен няма черни полета и даже не знаех ,че от двете страни има реклама на Тунинг Шоу 2013!
Ето при мен какво се вижда....

Този пост е редактиран от Gecata: 28 April 2013 - 11:09 AM

<p>Alpine/Genesis/Brax/Dls</p>

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.