IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

320 vs Хонда

• Не можете да пишете в тази тема
299 отговора на тази тема

#166 bmwfen4e

спазва правилата

• Потребител
  • 247 Мнения:

Публикувано 22 May 2013 - 07:19 PM

Еееее карате по 600 коня коли,нормално е да връща накрая,току виж на 4-та в критиките огъне някоя биела от голямата сила :D

#167 OZ RACING

професионален шофьор

• Потребител
  • 715 Мнения:

Публикувано 22 May 2013 - 07:25 PM

С 90 коня сток ще е доста по-интригуваща гонка, те едно че са по-спънати защото са 90 коня и второ че, са Моно-инжекция и не се изцепват както останалите двигатели на Хонда и са доооста по-тромави от примерно 90 коня пълна инжекция ...!
Аз имам такава впрочем като тунинг имам само махнат катализатор и крайно гърне ако минаваш към Варна или Добрич с удоволствие ще се пробваме на 400м! :)

Много сме далече колега,аз съм в другия край на БГ

:D слагайте та , кукерите не разбират от тунинг да им е.а макята :lol:

#168 kobrata1515

нов шофьор

• Потребител
  • 26 Мнения:

Публикувано 22 May 2013 - 08:23 PM

OZ RACING и тук ти казввам, че старт няма да ти откажа, когато поискаш! Това че втория старт превключвах на 7000, не мисля да е оправдание, нито пък курвенски номер, ако имаше нещо защо не ми го каза в лицето, а спамиш по форумите! Но щом казваш си доволен от Bayerische Money Waster-а....

#169 Dominiko

примерен шофьор

• Потребител
  • 322 Мнения:

Публикувано 22 May 2013 - 08:27 PM

Що не мина първо през някоя д14-ка ? Аз едно време с мой човек правех стартове и беше много по- интересно( той беше с 316 купе) имахме по -малка разлика :).

Този пост е редактиран от Dominiko: 22 May 2013 - 08:28 PM

#170 murdera

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,814 Мнения:

Публикувано 22 May 2013 - 08:32 PM

С това мини-ми ли си лафехме на кондофрея? хаха т.е със собственика му :)
[(__)____\H/____/(__)]

#171 alonso

опитен шофьор

• Потребител
  • 132 Мнения:

Публикувано 22 May 2013 - 09:06 PM

Понаправена е хондата, а БМВ то ми е пълен сток за сега,и кое му е нормалното или заставаш на чертата и даваш газ до край или не заставаш,другото са к*рвенски работи за мен.

Кое му е курвенското като видиш,че слагаш на някой надъхан много, да го съжалиш малко :dknow:

тоя беемвист е най-глупавия потребител във форума :Д пада и дори не осъзнава кво му се случва

#172 did0ni

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 22 May 2013 - 09:45 PM

Защо пъ да не се пускам,при положение че колата ми е пълен сток,а хондата е правена,да беше правена и мойта и да падна пак тогава може да се радвате,а тука се вижда каква е разликата правена хонда vs. стоково бмв :clap1: Ще намеря някой с същата хонда ама стокова да направиме клип как припада тя и тогва да видиме дали ще ви е забавно :w00t: :w00t:

Закво пускаш тема, като не можеш понесеш загуба кво на вкарваш тука само в спорове???

#173 bmwfen4e

спазва правилата

• Потребител
  • 247 Мнения:

Публикувано 22 May 2013 - 09:47 PM

Понаправена е хондата, а БМВ то ми е пълен сток за сега,и кое му е нормалното или заставаш на чертата и даваш газ до край или не заставаш,другото са к*рвенски работи за мен.

Кое му е курвенското като видиш,че слагаш на някой надъхан много, да го съжалиш малко :dknow:

тоя беемвист е най-глупавия потребител във форума :Д пада и дори не осъзнава кво му се случва

Аз като гледам май си ти.Кое му е надъханото,като момчето си каза,че знае,че ще падне но все пак се пуска за фън.
Сега с тъпото си мнение ще предизвикаш още 10 страници спам.

#174 pocko

примерен шофьор

• Потребител
  • 358 Мнения:

Публикувано 22 May 2013 - 09:52 PM

Абсолютно.
Може просто да му е било любопитно с колко ще падне :) Така и трябва неможе да се пуска само с по-слаби коли и да се хвали какво е бил :) Може да се пуснеш с голфа там по ще е интересно, въпреки че и той трябва да те плесне.

#175 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 07:15 AM

Аз като гледам май си ти.Кое му е надъханото,като момчето си каза,че знае,че ще падне но все пак се пуска за фън.
Сега с тъпото си мнение ще предизвикаш още 10 страници спам.

Тоя Галфонсо е супер облъчен тип, само му прочети му мненията назад и ще ти стане ясно.

#176 OZ RACING

професионален шофьор

• Потребител
  • 715 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 09:12 AM

kobrata1515 Какво да ти казвам в лицето,като ти после на фб написа че уж не си я цедил до край? Е и аз бмв-то не го цедех до край а до 6000,а и не можах да тръгна като хората и двата пъти на тва хлъзгаво време (оправдания давам сега и аз да) :whistling: И аз пак ти казвам че с не сериозни хора нема да се пускам,уж сте големи драгаджии па правиш един старт с пълна газ а после не, и на Кондофрей ли така кара даде едно време и после кара на половина :mrgreen: Къде го има тва :dknow: Никъде не съм претендирал че колата ми е супер бърза,аз съм си направил сметка още като си я купувах.

алфонсо ти пък като си много хитър я кажи какво трябва да осъзная? :w00t: :w00t:

:D слагайте та , кукерите не разбират от тунинг да им е.а макята :lol:

#177 illest

спазва правилата

• Потребител
  • 251 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 09:31 AM

OZ , нали се досещаш, че шом първия старт ти е направил 5 коли, ако даде цялата газ щe ти трябва не бинокъл ами телескоп, за да успееш да го видиш къде е :dknow:
Или си си помислил, че ще го настигнеш като се развърти шестака? :mrgreen:
Нищо против колата ти нямам, просто съм реалист :beer1:
  • did0ni харесва това
<p><em><strong>Four doors for more WHORES : )</strong></em></p>

#178 did0ni

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 09:53 AM

kobrata1515 Какво да ти казвам в лицето,като ти после на фб написа че уж не си я цедил до край? Е и аз бмв-то не го цедех до край а до 6000,а и не можах да тръгна като хората и двата пъти на тва хлъзгаво време (оправдания давам сега и аз да) :whistling: И аз пак ти казвам че с не сериозни хора нема да се пускам,уж сте големи драгаджии па правиш един старт с пълна газ а после не, и на Кондофрей ли така кара даде едно време и после кара на половина :mrgreen: Къде го има тва :dknow: Никъде не съм претендирал че колата ми е супер бърза,аз съм си направил сметка още като си я купувах.

алфонсо ти пък като си много хитър я кажи какво трябва да осъзная? :w00t: :w00t:

Ти пари слагаш ли,че толкоз на сериозно приемаш всичко?Да си с някой конкурентна кола и да слагаш пари разбирам така да говорош ама с тоз увяхналия шестак ще ме извиняваш...

#179 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 11:50 AM

Ти пари слагаш ли,че толкоз на сериозно приемаш всичко?Да си с някой конкурентна кола и да слагаш пари разбирам така да говорош ама с тоз увяхналия шестак ще ме извиняваш...

По добре увяхнал шестак отколкото звук на пасатор :w00t:

Този пост е редактиран от nosferatu666: 23 May 2013 - 11:50 AM

#180 c0st0m1st3

спазва правилата

• Потребител
  • 203 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 12:02 PM

xaaxaxa голям майтап.

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.