IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

320 vs Хонда

• Не можете да пишете в тази тема
299 отговора на тази тема

#181 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 12:04 PM

А най-добре увяхнал осмак :clap1:

#182 did0ni

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 12:15 PM

kobrata1515 Какво да ти казвам в лицето,като ти после на фб написа че уж не си я цедил до край? Е и аз бмв-то не го цедех до край а до 6000,а и не можах да тръгна като хората и двата пъти на тва хлъзгаво време (оправдания давам сега и аз да) :whistling: И аз пак ти казвам че с не сериозни хора нема да се пускам,уж сте големи драгаджии па правиш един старт с пълна газ а после не, и на Кондофрей ли така кара даде едно време и после кара на половина :mrgreen: Къде го има тва :dknow: Никъде не съм претендирал че колата ми е супер бърза,аз съм си направил сметка още като си я купувах.

алфонсо ти пък като си много хитър я кажи какво трябва да осъзная? :w00t: :w00t:

Ти пари слагаш ли,че толкоз на сериозно приемаш всичко?Да си с някой конкурентна кола и да слагаш пари разбирам така да говорош ама с тоз увяхналия шестак ще ме извиняваш...

По добре увяхнал шестак отколкото звук на пасатор :w00t:

Хахах :ok: Пасатор, пасатор, ама.... като го пуснеш шестаци на пюре стават :tongue5:

#183 OZ RACING

професионален шофьор

• Потребител
  • 715 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 12:33 PM

Звука на моторчетата на ел. огледалата ми е по як от звука на 4-цилиндрова кола :lol2: :lol2: :lol2:

:D слагайте та , кукерите не разбират от тунинг да им е.а макята :lol:

#184 did0ni

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 12:39 PM

Звука на моторчетата на ел. огледалата ми е по як от звука на 4-цилиндрова кола :lol2: :lol2: :lol2:

Ми то при тебе само те се чуват :D

#185 mdq

професионален шофьор

• Потребител
  • 540 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 02:10 PM

Не че не ми се гледа сеир,обаче по добре да я заключват тая тема щом пак почнахме със сектантските подмятания.Има гонка,има резултат и клипове,какво има да се коментира повече.
  • did0ni харесва това

#186 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 06:29 PM

Мале пак се оляхте бре не е истина, към колегата с хондата фен навит ли си да се пробаме просто от лювопитство искам да видя как ще се държи асматика ми срещу хондата сподели модовете, аз съм с чип, генерация 60мм, 4 2 1 колектор с изход на 60мм, и К&N конус на 100 години 318is съм, даже ще си пердаша с 17ките с баниците 235/40/17

Този пост е редактиран от west bam: 23 May 2013 - 06:30 PM

<p>Нови акумулатори доказани марки на достъпни цени + отстъпки и подаръци за инфо на л.c.</p> <p>Нови радиатори за водната охладителната система и климатична система на всички МПС-та<br /><br /></p>

#187 bmwfen4e

спазва правилата

• Потребител
  • 247 Мнения:

Публикувано 23 May 2013 - 08:36 PM

За коя хонда говориш?

#188 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 24 May 2013 - 07:21 AM

Ми за тази за която се коментира в темата, сивата 4та генерация на
kobrata1515
<p>Нови акумулатори доказани марки на достъпни цени + отстъпки и подаръци за инфо на л.c.</p> <p>Нови радиатори за водната охладителната система и климатична система на всички МПС-та<br /><br /></p>

#189 kobrata1515

нов шофьор

• Потребител
  • 26 Мнения:

Публикувано 24 May 2013 - 07:44 AM

OZ RACING, настилката беше еднаква и за 2мата, доколкото си спомням. Но явно не си свикнал да губиш от по-слаби коли, да ти припомня ли когато на летището ти бих А3-ката 1.8, с колтче 1.3?

West bam, колега нямам нищо против старт, не знам само откъде си?
  • did0ni харесва това

#190 kobrata1515

нов шофьор

• Потребител
  • 26 Мнения:

Публикувано 24 May 2013 - 08:37 AM

Иначе хондата е 1.5 с глава от едновалов витек има и изпускател, но генерацията е на 45мм назад, нищо фрапиращо!

#191 isoauto83

Honda Civic

• Потребител
  • 30 Мнения:

Публикувано 24 May 2013 - 10:03 AM

айде и аз да се запиша в темата,от доста време спорим с шурето за нашите коли ,но до сега не се е състояла гонка ,неговата е 325 тдс комби с (чип, според предишния собственик- с не изяснен произход),моята е хонда 5 ген с 1.6 двувалов-седан,много ми е интересно какво ще стане ,винаги съм си мислел ,че двете коли са на кантар ,но като прочетох тази тема и яко се надъхах,дали случайно няма да го спляскам,че и отдавна се точа на едни 328 дето всяка вечер ми бучат на главата ,но и там не съм се пробвал ,вие какво мислите
делата са според намеренията

#192 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 24 May 2013 - 10:05 AM

Срещу дизеляка на 400м имаш шанс, нагоре не. Срещу 28-ца нямаш никакъв шанс.

#193 pocko

примерен шофьор

• Потребител
  • 358 Мнения:

Публикувано 24 May 2013 - 10:59 AM

Ако чипа на тдс-а е качествен ще те опердаши ;)

#194 isoauto83

Honda Civic

• Потребител
  • 30 Мнения:

Публикувано 24 May 2013 - 11:22 AM

мисля рано или късно да се пробвам и срещу двете ,така или иначе и двамата са с повече коне и кубатура ,та и да падна срама няма да е голям
делата са според намеренията

#195 OZ RACING

професионален шофьор

• Потребител
  • 715 Мнения:

Публикувано 24 May 2013 - 11:30 AM

OZ RACING, настилката беше еднаква и за 2мата, доколкото си спомням. Но явно не си свикнал да губиш от по-слаби коли, да ти припомня ли когато на летището ти бих А3-ката 1.8, с колтче 1.3?

West bam, колега нямам нищо против старт, не знам само откъде си?

Помним,и с корсата помним и винаги съм бил с усмивка на лицето ;) И всички знаят че то не е само до конски сили ;) Аз ако не съм свикнал да губим,немаше изобщо да заставам на чертата ;) Яд ме че изкривявате нещата,а не че съм загубил от по слаба кола!!! За хондата май забрави да кажеш и за електрониката,лънч контрол и т.н..... :dknow:

Този пост е редактиран от OZ RACING: 24 May 2013 - 11:32 AM

:D слагайте та , кукерите не разбират от тунинг да им е.а макята :lol:

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.