IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Драг Размисли и Страсти

• Заключена тема Тази тема е заключена
117 отговора на тази тема

#61 MAD MAX

Тротоар Driver

• Драг състезател
  • 1,950 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 09:42 AM

Тошко, Спри ! Преброй до три ! Огледай се , ослушай се и ако идва влак - просто премини !

#62 1.8Turbo

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,925 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 10:01 AM

Aбе Тошо, нали се сещаш, че при подходящ наклон Ники може и 8 да даде :mrgreen:
Отделно лично съм свидетел, че тая машинка даже и на равно няма нищо общо с техниката, моята кола по уреда на GoroM (мисля точно същия) даде 14.6 писта Равнец от първия старт само с чип със зимни гуми, време нечувано за стоков кенеф, 6 дни след това на Сливен аз не можах да сляза под 15.1 каквото и да правех, а масово давах 15.3-4 така.

Този пост е редактиран от _DIESEL_POWER_: 08 June 2013 - 10:40 AM

• Roman харесва това

#63 TSI

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 816 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 10:17 AM

_DIESEL_POWER_ стига си лаел из форумите и стига си се криел кат мишка . Има един черен Талон, с една мъничка турбинка дето те чака на Равнец. Смени ли си помпата вече, цяла зима мина. Моят G-timer няма нищо общо с този на Жоро по който ти си се мерил. Не дей да коментираш нещо с което не си запознат и лично не си изпробвал! Ако си много сигурен, слагаме го в колата ти, пускаш се на Сливен и после вадиш 100лв. дето си ме занимавал с глупости!

Този пост е редактиран от TSI: 08 June 2013 - 10:17 AM

Първи в България с DSM 1g Сток TD05H 14B Turbo Сток Кутия и Сток двигател 4G63 6 болта в 12ките.Най-доброто време и личен рекорд с зимни гуми 10.919@228.80 Без участите на тунинг фирми.

#64 kelesha

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,931 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 10:19 AM

По примера на Тошко, ще напиша и аз тук (защото от другата тема така или иначе и двете мнения ще бъдат изтрити)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Тошко, ще ти отговоря............върха на безочието е твоето появяване във всяка една тема. Не ти ли стана ясно за толкова години че си НЕЖЕЛАН и си просто един НАТРАПНИК където и да стъпиш било то в реалния живот или в интернет ???

На останалите глупости кво да ти кажа.........ще ти отговоря в твой стил........за теб всички в София говорят че си гей причината за това е че жените избягват контакт с теб (интересно защо). По снимките на които съм те виждал това (гейското излъчване) е неoспорим факт, дори ми се струва че си си имплантирал и гърди и си си отрЕзал чУчУра. Мога дори да направя анкета (за DIY канала) с хора на които си искал да платиш за да им правиш федерос, те категорично са отказали след което си им предложил още повече пари, за съжаление отново са те оставили на сухо. Според мен Тошко ти в момента си склонен на самоубииство и тая ти мисъл е породена от факта че никой не те понася, но понеже си супер страхливец (мишка) и това си желание не можеш да осъществиш. Според мен в момента и ти самия знаеш че за един к** не стааш, и поради невъзможността да направиш нещо със себе си от дълго време насам, единственото което ти остава и е лесно е да се самоизядеш от комплекси :kill_m:

Този пост е редактиран от kelesha: 08 June 2013 - 10:23 AM

it's my way or.....the highway 8)

#65 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 10:25 AM

По примера на Тошко, ще напиша и аз тук (защото от другата тема така или иначе и двете мнения ще бъдат изтрити)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Тошко, ще ти отговоря............върха на безочието е твоето появяване във всяка една тема. Не ти ли стана ясно за толкова години че си НЕЖЕЛАН и си просто един НАТРАПНИК където и да стъпиш било то в реалния живот или в интернет ???

На останалите глупости кво да ти кажа.........ще ти отговоря в твой стил........за теб всички в София говорят че си гей причината за това е че жените избягват контакт с теб (интересно защо). По снимките на които съм те виждал това (гейското излъчване) е неoспорим факт, дори ми се струва че си си имплантирал и гърди и си си отрЕзал чУчУра. Мога дори да направя анкета (за DIY канала) с хора на които си искал да платиш за да им правиш федерос, те категорично са отказали след което си им предложил още повече пари, за съжаление отново са те оставили на сухо. Според мен Тошко ти в момента си склонен на самоубииство и тая ти мисъл е породена от факта че никой не те понася, но понеже си супер страхливец (мишка) и това си желание не можеш да осъществиш. Според мен в момента и ти самия знаеш че за един к** не стааш, и поради невъзможността да направиш нещо със себе си от дълго време насам, единственото което ти остава и е лесно е да се самоизядеш от комплекси

Това ще го дам на психиатър, да видим какво ще каже.

Аз имам първоначална версия, даже я имах преди да го прочета.
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#66 1.8Turbo

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,925 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 10:44 AM

А ти вместо да пишеш какво си дал иди и дай 10 където и останалите и после казвай кой се крие като мишка ;)

И Ники, айде да се обзаложим на 100 лева, даваш ми г-тека си за 1 час и се втъщам с 11ка на предно с него, готов ли си, още тази вечер идвам, хем да видиш, че не се крия напротив, не слизам от бавната ми кола :)

Този пост е редактиран от _DIESEL_POWER_: 08 June 2013 - 10:48 AM

#67 TSI

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 816 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 10:48 AM

Като стане въпрос за гонки, май нещо вътрешно ти идва! Писна ми да дрънкаш глупости без да си запознат.
Първи в България с DSM 1g Сток TD05H 14B Turbo Сток Кутия и Сток двигател 4G63 6 болта в 12ките.Най-доброто време и личен рекорд с зимни гуми 10.919@228.80 Без участите на тунинг фирми.

#68 1.8Turbo

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,925 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 10:54 AM

Ники, вече незнам за кой път казах на теб, жена ти, Жорката и кой ли още не, нямам нищо против вас!!! Напротив, кефя се на талончето, добре се движи, обаче ти голям камък искаш да лапнеш бе човек. Направи го първо, после казвай, че е лесно и се фукай, лошо няма ;)

#69 admin

ПИЛОТ

• Administrator
  • 580 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 11:00 AM

тази тема я оставямe с модераторите за оффтопик. Моля, другите теми да се ползват по предназначение за съответния раздел и при обиди ще преустановяваме права.
  • Del харесва това
Публикувано изображение

#70 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 01:53 PM

Както обещах, споделих цитираното по-нагоре мнение на Келеша с психоаналитик.

Аз:

Ето ти нещо за анализ, според мен е много интересно:

...следва цитата на келеша и предишното мое мнение на което отговаря...
пак аз:

По принцип редовно бивам въвлечен във форумни спорове, обаче това е толкова ярко, че реших, че има нужда от професионално мнение и чак ми стана любопитно!

Поздрави и извинявай, че те занимавам с дивойтий!

Психолога:

Haha ami dosta pumia izsipvat

Yavno mnogo si gi vbesil

аз:

Този завижда на един друг, че другия без да плаща на фирми и специалисти си е направил много бърза кола, която бие колите на клиентите му

Психолога:

E golyama terza si

Spri da im otgovariash

Diagnozata mu e razdvoenie na lichnostta s elementi na horror

Между другото, пуснах запитване и до психиатър, да видим пък той какво ще каже :mrgreen:

Просто за да се изфукам, ще отбележа, че и аз се бях насочил към паниката и параноята. С две думи, Келеша е ужасен. Даже смятам, че е ужасен по принцип и това е движещата сила и неговата мотивация в живота и работата. Ще рече, че никога не е щастлив, напротив подтиснат и уплашен е. Всъщност ще спра до тук, защото в крайна сметка мен ме интересува кой и защо се държи така спрямо мен и други с нищо не заслужили хора. Отговора е че това е страдащ човек движен от страх.

Поздрави!

п.п. чакаме второто мнение, затова останете на страниците на тунинг.бг :fun:

Този пост е редактиран от Toshko: 08 June 2013 - 01:58 PM

Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#71 MAD MAX

Тротоар Driver

• Драг състезател
  • 1,950 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 02:07 PM

#72 kelesha

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,931 Мнения:

Публикувано 08 June 2013 - 08:16 PM

Тошко, очаквах че ще отречеш слуховете които витаят около теб, нооооо не, ти явно си горд че имаш цици Лошото обаче е друго, да се опитваш да ни убедиш че имаш и приятели Е добре човече ама това няма как да стане, човек може да бъде приятел с ОЛИГОФРЕН като теб само и единственно ако е друсал нещо много сериозно или просто ако е същия такъв психопат като теб, друг вариант няма. И поздрави на "психоаналитика" и "психолога" т.е второто и третото ти АЗ :w00t:
it's my way or.....the highway 8)

#73 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 06:42 AM

....Значи трябва вместо да си правим кефа и да се пръскат пари за по-смислени неща да се занимава всеки ден с колата, за да докаже на някой че може да даде 12-ки, 11-ки, 10-ки и тн....! Все пак драга за тази година не е приключил!

Ей тази част от поста ти наистина ми харесва :) ...на първото изречение от него смислен отговор може да даде само ТСИ (той наистина си знае или казано иначе осъзнава защо и как се стигна до "тук" - сигурен съм), а заради заключението ти цъкнах и "+" ;)

Ти пък стига си се обяснявал защо си цъкнал "+" ... няма да ти се разсърди Келеша и без да го обясняваш ... :mrgreen: Мен пък ми хареса първата част ... това, че е жена, която брани правото си на мнение ... вярно им надувате главите на тия жени за коли по цял ден...и после им държите сметка защо дават мнение по теми обсебили ежедневието им. :) Аз пък предлагам да пуснете една тема в която само гаджетата ви да спорят... ще е нещо ново и интересно...само Тошко не знам какво ще прави... :lol2:

Махо, ама ти това сИрьозно ли го написа? ...или гаджето ти от любопитство се е логнала тук с твоят акаунт??? ;)
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#74 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 07:48 AM

Сериозно е ... до колкото може да е сериозен целия пост ... но иначе да... мисля, че се обясняваш и пишеш някакви излишни алабализми винаги ... винаги в обяснителен режим и изразни средства все едно пишеш преразказ с елемент на разсъждение в гимназиален изпит. :) Борбата да напишем много текст за нищо ...водил съм я в 7ми клас и сега ми е противно да чета подобни неща. :) А ти си винаги в тоя режим във всяка тема... по всички въпроси ... ако извадят статистика за това каква част от потребителите са прочели първото изречение и последното във всеки твой пост ... съотношението ще е сигурно 9:1 в полза на първото изречение. :taunt: Сигурно ще те засегна сега ... ама не ми пука вече в тоя форум кой какво мисли за мен... и си пиша каквото ми е на ум ... колкото и да е малко той, все нещо ражда. хаха

#75 Mitko 1978

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 09:08 AM

Абе тоя Тошко вярно е ебати дразнитела.Тоя човек му прави кеф като го обиждат,хулят,псуват и т.н.Нито те знам,нито те познавам,но като гледам как 90% от хората са против тебе и ти се дразнят,би трябвало сам да си направиш изводи !!!
Ако направиме един референдум тука,ще са всички против повече да се обаждаш и да взимаш някакво отношение.
Какво си се хванал да ругаеш Келеша и да обясняваш за клиентите му,като знаеш че е най-добрия мапер в България и всички го знаят!!!

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.