IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Драг Размисли и Страсти

• Заключена тема Тази тема е заключена
117 отговора на тази тема

#76 Joreto

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,582 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 10:24 AM

Не знам защо изобщо обръщате внимание на Toshko ? На всички вече е ясно ,че освен да лала по форумите друго не може или поне досега не е показал нищо (нито завършен проект, нито някакво време от писта). Другото което не мога да разбера е, защо трябва да се мешат един куп хора а не оставите келеша и tsi да се разберат ?

#77 Mitko 1978

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 10:37 AM

Ясно е,че на TSI проекта е добър и евала на момчето,че в трудни времена прави такива работи,обаче да сравняваш Келеша с TSI,е все едно да сравняваш Герги Танев с Себастиан Льоб

#78 mityo.

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,892 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 10:47 AM

Ти и ти са не си вденал малко за кво иде реч....Никой не ги сравнява, друга е работата.... Никито просто много обича да казва нещата преди да са се случили и когато това му беше напомнено, скочи да се обяснява как всичко е много лесно постижимо, стига да имаш кешовица и т.н. т.н. не ми се обяснява, който е чел темата му знае за кво говоря....
<p>

А впечатленията, които аз добих от GTR, от неговия пост....ами нищо не добих освен..... <br /> Много върви, малко ръмжи, ще ровя в настройките. Па рови си, щом те влече...Кому са нужни беглите впечатления на някакъв младеж. На мене ми звучи като- снощи ебах, ноо яко беше опитайте и вие. <br /> :

</p>

#79 Mitko 1978

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 11:26 AM

Ти и ти са не си вденал малко за кво иде реч....Никой не ги сравнява, друга е работата.... Никито просто много обича да казва нещата преди да са се случили и когато това му беше напомнено, скочи да се обяснява как всичко е много лесно постижимо, стига да имаш кешовица и т.н. т.н. не ми се обяснява, който е чел темата му знае за кво говоря....

Тошко се опитваше нещо да ги сравнява...,както и да е...Юли месец идвам във Варна и ако искаш може да дадеме газ с колите :drive:

#80 kelesha

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,931 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 02:33 PM

Аз мисля че темата с Ники е поизчерпана. Стана ясно че той на Божурище няма да ходи, на Кондофрей още повече (по-далеч е), така че ще се надяваме да го видим на Сливен на есен........
Все пак ще му напомня че Веско (БМВ 3ХХ Турбо) също е от Бургас, също сам си прави колата без участието на "тунинг фирми" и кара на всички състезания, и не само че кара ами и печели :) Ако Ники се забави още малко Веско ще му бие и времето, макар че е само с един двигателен мост, и тогава става лошо, титлата "най-бърза кола в Бургас" ще отиде при Веско, при все че Веско е намерил едно доста сериозно надолнище, купил си е същия Г-Таймер като Ники и дава постоянни 8ци на 400м, така че и неофициалните му резултати са по-добри :mrgreen:
it's my way or.....the highway 8)

#81 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 03:25 PM

Както обещах, ето заключението на психиатъра, но преразказано.

"Може да е всякакво куку, агресивен, стресиран и т.н.
Причината за това поведение може да е нещо което си му направил, например да си му взел гаджето."

Ахахахахах

Само не разбрах какво дели келеша с TSI, май вярно ще се окаже мнението на психиатъра, че на келеша са му взели гаджето :w00t:
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#82 kelesha

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,931 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 04:55 PM

Като прочетох първата част на мнението ти тръгнах да ти отговарям че аз с мъже не интимнича, така че ТИ трудно би ми взел гадже, след това обаче явно се обади второто ти аз и мнението ти веднага смени посоката :mrgreen:
А дали Ники ми е взел гадже, може би Рени ще каже, т.е ако я е взел от някой то не е било от мен, може да я е взел от Иво Андонов (Под Прикритие) или по скоро Иво я беше взел от Ники ??? B)
  • ik0y харесва това

#83 sofiqburgas

примерен шофьор

• Потребител
  • 326 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 05:54 PM

хахахахахахахаха тоя последния коментар направо иЗкърти .... ся ако се включи и бате ти Иво да каже къде е истината

#84 VLADI 16V

STREET RACER

• Потребител
  • 1,467 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 06:29 PM

Темата рано или късно ще стане едно към едно с тая :idiot: : http://www.tuning.bg...юбов-имаш-поща/ :mrgreen: :mrgreen:

Този пост е редактиран от ^DAYWALKER^: 09 June 2013 - 06:44 PM

#85 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 06:32 PM

Сериозно е ... до колкото може да е сериозен целия пост ... но иначе да... мисля, че се обясняваш и пишеш някакви излишни алабализми винаги ... винаги в обяснителен режим и изразни средства все едно пишеш преразказ с елемент на разсъждение в гимназиален изпит. :)

Каза ми го най-накрая - чукна ме направо :clap1: ....темата става като едно време - "някой срещу всеки" към когото е събирал нещо си - без значение за какво става въпрос, като е важно просто нещо да се напише :hiya: ...я как само продължаваш:

Борбата да напишем много текст за нищо ...водил съм я в 7ми клас и сега ми е противно да чета подобни неща. :) А ти си винаги в тоя режим във всяка тема... по всички въпроси ... ако извадят статистика за това каква част от потребителите са прочели първото изречение и последното във всеки твой пост ... съотношението ще е сигурно 9:1 в полза на първото изречение. :taunt: Сигурно ще те засегна сега ... ама не ми пука вече в тоя форум кой какво мисли за мен... и си пиша каквото ми е на ум ... колкото и да е малко той, все нещо ражда. хаха

:mrgreen: готино нали - и какво всъщност искаше да кажеш извън това да ми натриеш носа (има предвид по темата)? :hmm: ...
Найш ли - тука нещата отново станаха "искрено и лично", и в този ред на мисли щи кажа че не ме притеснява какво би си помислил Келеша (чесТно) ;) ... само не мога да схвана що ти трябваше баш мен да ме емнеш за да трупнеш точки и се направиш на готЕн пред дамата - толкова ли не можа нещо по-така да измислиш деа :taunt: :whistling:
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#86 ._19

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,083 Мнения:

Публикувано 09 June 2013 - 08:15 PM

Това е супер, че най-сетне в темата за Тудор бе намесен квалифициран специалист. Прави впечатление как психоаналитика/психолога галено нарича Тошенцето "терца" :w00t: То лекар никога не казва на пациента си, че е ЛУД! Също така, прави впечатление как човека ВЕДНАГА позна, че основното занимание пациента му е да вбесява хората по форумите, като първо се изкарва за ВЪВЛЕЧЕН!!!??? в чужди спорове, после се впуска в ОТВОРЕНИ ДИСКУСИИ и нема осмирителна риза, която да го озапти, нито достатъчно голяма кофа с шит, да му запълни устата. Въпросът ми (а вярвам не само мой) от доста време насам е, ЗАЩО г-н админа не прояви характер и да си оперира форума от адвокатската киста?

#87 Vendetta

Авто Джигит

• Потребител
  • 4,812 Мнения:

Публикувано 11 June 2013 - 06:10 AM

Има и живот извън форума.... бухаххаха ти ли го каза Тоше?!
<h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\"><span class=\"messageBody\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:3}\"><span class=\"userContent\"><br /></span></span></h5> <h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\">&nbsp;</h5>

#88 kelesha

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,931 Мнения:

Публикувано 11 June 2013 - 12:48 PM

Е как какво, ще ти дам 5лв да го целуваш малко по врата, макар че ти май и без пари ще си навит ? :w00t:

#89 MAD MAX

Тротоар Driver

• Драг състезател
  • 1,950 Мнения:

Публикувано 11 June 2013 - 03:44 PM

Тошко написа :

Поведението на младите жени често се струва възмутително и необяснимо на импотентните възрастни девственици ;)

Кофата с лайна си я ядете Вагман и Келеша! Има и живот извън форума !

Мухахахахахаххаха сигурен съм че има :) Ето ти малко извадки от него :D[attachment=457289:314141_4777214750906_1224897840_n.jpg][attachment=457290:394800_10150505762503910_608783754_n.jpg][attachment=457291:396149_10150505772923910_474359813_n.jpg]
Най готин е коментара под тази снимка : A new soul recruited to the Dark side shall be! — с Vassil Vassilev и Dimitar Rumenov M.
[attachment=457296:550358_4777215870934_1653717393_n.jpg]
Келешо бягай надалеко че тъмната страна идва за теб :)
Мухахахахахахаххахахахаха ще умра от смях !!!!!
Тоше споделил ли си тия снимки с психоаналитика ( или той е някъде на тях )
Ахахахахахахаххаха :)

#90 Vendetta

Авто Джигит

• Потребител
  • 4,812 Мнения:

Публикувано 11 June 2013 - 04:25 PM

леле ти колко си доУен! :D
<h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\"><span class=\"messageBody\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:3}\"><span class=\"userContent\"><br /></span></span></h5> <h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\">&nbsp;</h5>

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.