IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Вечният спор между БЕНЗИН или ДИЗЕЛ

• Не можете да пишете в тази тема
111 отговора на тази тема

#76 4и4о ман4о

спазва правилата

• Потребител
  • 299 Мнения:

Публикувано 22 August 2013 - 01:30 PM

мисля ,че жената докато е млада иска по вече и по честа поддръжка,докато при колата е обратното :-D
diesel power forever
ПКБ

#77 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 23 August 2013 - 06:39 AM

ми... аз нямах предвид разни партита/автоизложения за които се изисква само едно кръгче из мола/автомивката за да се поизтупа прахоляка ;) ...с напредването на годините се стига и до пластичните клиники/сервизи, рехаблитационните центрове с разните му липосукции/фейслифт, и дори по-сериозни ремонти по силовият тракт :unsure:
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#78 vnukata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,252 Мнения:

Публикувано 23 August 2013 - 07:36 AM

Взехте да задълбочавате прекалено много :P
  • jerry харесва това
<p>Публикувано изображение</p>

#79 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 23 August 2013 - 11:59 AM

мисля ,че жената докато е млада иска по вече и по честа поддръжка,докато при колата е обратното :-D

Да добавя, че колата е по-благодарна :D

#80 Hell.S.D.

примерен шофьор

• Потребител
  • 473 Мнения:

Публикувано 23 August 2013 - 12:00 PM

Темата стана по-интересна някак си. :fun: Очакваме снимков матРЯл с MILF-ки :innocent:
  • jerry харесва това
<p><span style=\"font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;\"><span style=\"font-family: arial, helvetica, sans-serif;\">2004 Nissan X-Trail 2.2Di 136hp<br /></span>2008 Citroen Berlingo 1.4i Multispace&nbsp;</span><br /><span style=\"font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;\">2005 Honda CBR 600RR&nbsp;</span></p>

#81 alx

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 914 Мнения:

Публикувано 25 August 2013 - 04:29 AM

Аз мога съвсем отговорно да заявя, че добре подържаната кола като разходи не е в същата галактика сравнено с разходите по нежния пол.... Ама.. Наши са си, ние сме си ги избирали... Ламята яде само златни ябълки. А ако ти свършат- може да те изпапка тебе...

Така де... Малко не по темата ама.. :)
трабант 601с
разни други возила

#82 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 26 August 2013 - 10:31 AM

Темата стана по-интересна някак си. :fun: Очакваме снимков матРЯл с MILF-ки :innocent:

Cougar type :D И се обзалагам, че Глория ще има повече разходи от един да кажем Viper или Bentley дори. И няма да ти докара нови бройки :D

#83 alx

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 914 Мнения:

Публикувано 26 August 2013 - 03:43 PM

Cougar type :D И се обзалагам, че Глория ще има повече разходи от един да кажем Viper или Bentley дори. И няма да ти докара нови бройки :D

Повече разходи? Мога пак отговорно да заявя, че Вайпъра и бентлито ЩЕ СА част от разходите младежо... :) другото е допълнително...
  • jerry харесва това
трабант 601с
разни други возила

#84 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 26 August 2013 - 07:01 PM

Повече разходи? Мога пак отговорно да заявя, че Вайпъра и бентлито ЩЕ СА част от разходите младежо... :) другото е допълнително...

...само заради тая приказка следващият път като намина към твойто щат ще те потърся - и никво мърдане докато не охладим с няколко канички "Самюел Адамс" за моя сметка :lol1: :beer:
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#85 VentsiBeast

fearless

• Драг състезател
  • 1,774 Мнения:

Публикувано 26 August 2013 - 07:40 PM

Както каза Алекс - блондинки или брюнетки - има си време и място за всичко.

Аз на тежка кола или джип бих предпочел турбодизел. Причините смятам са ясни на всеки в темата - тяга, еластичност, разход. А и големите камиони не са правени за спортно каране, квото и да ми обясняват от Порше и БМВ. Това ми виждане не важи за V12 дизела на Ауди, тва е неква изгъзица, от която не виждал смисъл.

По-малка и лека кола не бих си взел дизел - разликата в горенето е твърде малка, за да навакса недостатъците на дизела. Но откакто се качих на битурбо бензин, не ща да чуя и за атмосферки - освен ако не е 6.5 литра и 700 коня, ако ме разбирате :D

#86 alx

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 914 Мнения:

Публикувано 26 August 2013 - 08:24 PM

Но откакто се качих на битурбо бензин, не ща да чуя и за атмосферки - освен ако не е 6.5 литра и 700 коня, ако ме разбирате :D[/size]

мога пак съвсем отговорно да заявя, че това е защото не си яхнал някои 10 литра атмосферен двигател 900 коня... на две гуми... да ти пренапише разбиранията за време, пространство и сила на сфинктерния мускул... :w00t:
трабант 601с
разни други возила

#87 VentsiBeast

fearless

• Драг състезател
  • 1,774 Мнения:

Публикувано 26 August 2013 - 09:16 PM

На две гуми МПС-та не ползвам вече...

Карал съм 900 коня на 4 колела обаче, 7 и нещо литра лингенфелтеров компресиран мотор. Тогава обаче нямах база за сравнение, помня че ми спря тока, ама аз по тва време карах някви американски тукмаци и дори обикновен Корвет щеше да ми спре тока.

#88 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 24 September 2013 - 06:30 PM

Ще ти докара една нова бройка, ей тази в дясно :D

http://pravda.bg/wp-..._85401386_n.jpg
<p>www.zonemixtrance.eu</p>

#89 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 01 October 2013 - 06:44 AM

Ще ти докара една нова бройка, ей тази в дясно :D http://pravda.bg/wp-..._85401386_n.jpg

Еми, късмет :)

#90 Metaltec-bg

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 12 February 2014 - 10:42 AM

Аз съм за дизел и причините са много - по-лесна поддръжка, по-добър демараж, по-евтино гориво (особено на биодизел, на олио не съм пробвал). В подробности, за да не се повтарям тук - http://metaltec-bg.b...og-post_29.html
<p>Металтек ЕООД - само тествани и качествени продукти. www.metaltec-bg.com , www.3epro.com , www.facebook.com/metaltec1&nbsp;</p>

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.