IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Помощ с изработката на Клубно лого

• Не можете да пишете в тази тема
4 отговора на тази тема

#1 Huku

рИкиджия

• Потребител
  • 3,693 Мнения:

Публикувано 16 July 2013 - 09:41 AM

Здравейте колеги,
В момента аз и няколко приятели сме в процес на сформиране на мото клуб, скоро ще го учредим. В момента аз изготвям правилник, необходимият брой членове ги имаме, трябва да се уточни кой, кой ще е в клуба. Името ще е „Вихрушка” и ни трябва клубно лого, което да използваме за гърбове на нашите елечета, ще сложим на клубното знаме, на нашите значки и тениски. Но никой от нас не е добър в работата с Photoshop или Corel Draw. Аз търсих в интернетно не намерих нищо подходящо за нас което да е с подходящи размери и качество за щамповане на тениски, бродиране на елечета и т.н. Тъй като името ще е Вихрушка, се спряхме логото да е Торнадо. Би ли могъл някой от вас да изработи някакво Торнадо, в което да кажем има засмукана крава, някакъв мотор и шише (халба) бира примерно, а на самото торнадо от горе има калпак с трибагреника на него, защото все пак сме Българи и да вкараме някакъв български символ. Като размерите на картинката трябва да са много големи… 6000 х 6000 пиксела примерно… Как Ви се струва, много ли е сложно и трудно за изработка и би ли могъл някой да ми помогне
Благодаря предварително
Поздрави
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#2 BlitzBOV

спазва правилата

• Потребител
  • 238 Мнения:

Публикувано 05 August 2013 - 05:47 PM

Ще опитам нещо, колега..

#3 dagma

спазва правилата

• Потребител
  • 250 Мнения:

Публикувано 05 August 2013 - 07:03 PM

И аз може да пробвам, но не гарантирам.
<p>Публикувано изображение</p>

#4 BlitzBOV

спазва правилата

• Потребител
  • 238 Мнения:

Публикувано 05 August 2013 - 09:14 PM

Направих едно базово лого, което подлежи на корекции, според твоя вкус за цветове, положение на обекти,ефекти,шрифтове и т.н.Само кажи по какъв начин да ти го пратя, че говорим за картинка 6000х6000 на максимум качество..

#5 sportline

примерен шофьор

• Потребител
  • 319 Мнения:

Публикувано 26 August 2013 - 08:11 PM

:D :D :D
"THE BIGGEST, STRONGEST WOOFER OUT THERE, AIN'T NO WOOFER ON THE LINE LIKE IT! LOOK AT THIS THING! IT'S THE BIGGEST THING I'VE SEEN IN MY LIFE!"

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.