IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Препоръчайте ми обосновано

• Не можете да пишете в тази тема
66 отговора на тази тема

#31 Yancho_3

нов шофьор

• Потребител
  • 23 Мнения:

Публикувано 17 September 2013 - 02:34 PM

Което потвърждава и това, което други хора са ми казвали за нея. Добрем, добрем :) За Ситроена?

#32 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 17 September 2013 - 04:49 PM

Ситроените по МОЙ ЛИЧНИ наблюдения са коли за богати хора... един познат се оръси за Ситроен Пикасо ремонти колкото за БМВ да поддържа. Или Мерцедес. А кара Ситроен ебаси. Аз лично френска кола не харесвам, освен Пежо 607.

#33 Yancho_3

нов шофьор

• Потребител
  • 23 Мнения:

Публикувано 24 September 2013 - 06:27 PM

Разбирам, колега. И мерси за споделянето на личен опит.
А според вас как е VW Polo в сравнение с VW Golf?

#34 Yancho_3

нов шофьор

• Потребител
  • 23 Мнения:

Публикувано 26 September 2013 - 10:48 AM

Колеги, искам да попитам сериозно какво ви е мнението за Audi A3 след 2000г.?
Интересува ме какво мислите за издръжливостта на колата, как вървят според вас авточастите за този модел и според вас дали този автомобил можем да го причислим към икономичните на гориво?

Благодаря предварително.

#35 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 26 September 2013 - 12:32 PM

Колеги, искам да попитам сериозно какво ви е мнението за Audi A3 след 2000г.? Интересува ме какво мислите за издръжливостта на колата, как вървят според вас авточастите за този модел и според вас дали този автомобил можем да го причислим към икономичните на гориво? Благодаря предварително.

Колега, не е лоша колата, ама много алуминий по окачването. Малка е вътре, но е градска колица. Като цяло е добре. Според мен обаче е женска.

#36 Yancho_3

нов шофьор

• Потребител
  • 23 Мнения:

Публикувано 04 October 2013 - 07:05 AM

Ами аз като цяло мисля, че се спрях наистина на Audi A3 с 4 врати.

Нещо от рода на:

http://nfs.mobile.bg...ls&slink=4du4t5

Ако имате коментари или съвети по конкретните обяви, или изобщо за марката и модела, моля споделяйте, за мен ще е полезно. Аз така или иначе няма да купувам веднага. :)

#37 Merakliq

спазва правилата

• Потребител
  • 280 Мнения:

Публикувано 04 October 2013 - 11:21 AM

Колега само не взимай 1.6 мотора чувал съм лоши мнения ,за него.Според мен ,ако искаш евтина кола с евтина поддръжка Ауди 80 Б4 е точната кола за теб 2.0Е 116 коня.Сега поне са по 2000-3000лв смешна цена и при това е подцинковано не гние ,ако не е удряна :)
<p>Публикувано изображение</p>

#38 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 04 October 2013 - 11:22 AM

Колега само не взимай 1.6 мотора чувал съм лоши мнения ,за него.Според мен ,ако искаш евтина кола с евтина поддръжка Ауди 80 Б4 е точната кола за теб 2.0Е 116 коня.Сега поне са по 2000-3000лв смешна цена и при това е подцинковано не гние ,ако не е удряна :)

Колега, стари са и са уморени от каране тия коли да ти кажа. 90% са гробници!

#39 Merakliq

спазва правилата

• Потребител
  • 280 Мнения:

Публикувано 04 October 2013 - 12:11 PM

Mitsubishi Galant имат много добър външен вид според мен ,а и не са много скъпи.Но кефа цена няма ;) 163 коня мисля ,че са достатъчни ,за данъка няма да се плашиш 1път се плаща в годината ;)
Другото е БМВ 320и и то става

Този пост е редактиран от Merakliq: 04 October 2013 - 03:50 PM

#40 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 04 October 2013 - 05:35 PM

Mitsubishi Galant имат много добър външен вид според мен ,а и не са много скъпи.Но кефа цена няма ;) 163 коня мисля ,че са достатъчни ,за данъка няма да се плашиш 1път се плаща в годината ;)
Другото е БМВ 320и и то става

Ако намери читав Галант, да не се замисля. Кърпене на задни калници и синхронизатори за 2-а скорост и е той човека. 500 лв. макс ремонти (детски болести) и кара много яка кола. И Каризма да вземе, няма да сгреши. БМВ, ама дали ще може го гледа?

#41 Merakliq

спазва правилата

• Потребител
  • 280 Мнения:

Публикувано 04 October 2013 - 07:19 PM

Еми ,ако взима добра заплата ще може да я поддържа,но ако мама и тати му дават 4-5к то тогава няма смисъл да взима скъпа кола.Аз не казвам да погледне Е46 ,или Е39 може да види и по-стария модел е36 също е много добра

Този пост е редактиран от Merakliq: 04 October 2013 - 07:25 PM

#42 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 05 October 2013 - 07:37 AM

Ми то ако са мама и тати, по-добре баща му да влезе тука и да пита каква кола да му купи.

#43 nemo

професионален шофьор

• Потребител
  • 687 Мнения:

Публикувано 06 October 2013 - 08:36 PM

Колега, в твоя диапазон влиза и Крайслер Неон. Те са малко търкаляни и като цяло са здрави и надеждни. Мотора 2.0 133к.с. е добър, здрав и надежден. Окачване здраво... кат Волга. Има и по-нови модели като PT Cruiser, които отново вземаш и караш. И пари за ремонт ще ти останат. Стратус също става, ама там разхода на гориво вече е голям.

Ти сериозно ли препоръчваш модели от фалирал производител?? Аз след като имах допир до 2-3 модела от Крайслер разбрах що ги купи Фят :hmm:

Те хората са си го казали - но реплейсмент фор дисплейсмент...даже и в секса е така ,некой като извади една голема лапатарка,пък нека после малопишлиовците да обесняват,че имало чалъми...та истината е в размера, от там нататъка са си чикиджийски приказки

#44 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 07 October 2013 - 05:56 AM

Колега, в твоя диапазон влиза и Крайслер Неон. Те са малко търкаляни и като цяло са здрави и надеждни. Мотора 2.0 133к.с. е добър, здрав и надежден. Окачване здраво... кат Волга. Има и по-нови модели като PT Cruiser, които отново вземаш и караш. И пари за ремонт ще ти останат. Стратус също става, ама там разхода на гориво вече е голям.

Ти сериозно ли препоръчваш модели от фалирал производител?? Аз след като имах допир до 2-3 модела от Крайслер разбрах що ги купи Фят :hmm:

Колега, не е фалирал вече. А по твоята логика, дай и Пежо и Сааб да не се взимат, а? Или Шевролет, щото видиш ли Деу брандирали. Аре без неподготвени изказвания. В годините 96-01 Крайслер произвежда автомобили, които са здрави и качествени, като ползва доста от опита на Мицубиши. Както и Мерцедес партньорството. Или те Мерцедес са будали да вземат фалирал производител, а?

Този пост е редактиран от Xitap: 07 October 2013 - 06:37 AM

#45 Yancho_3

нов шофьор

• Потребител
  • 23 Мнения:

Публикувано 07 October 2013 - 04:38 PM

Благодаря за обоснованите съвети.
Не, не ми купува никой колата, а аз сам ще си я взема.
Да, разбирам за скъпата поддръжка и за добрите по-стари модели.
Аз по принцип съм си харесал Audi A3 и ще търся подходяща оферта.
Разбира се не съм се затворил за другите марки и модели. Но като цяло само по-нова и запазена кола от добре позната марка би ме отказала от избраното.

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.