IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Препоръчайте ми обосновано

• Не можете да пишете в тази тема
66 отговора на тази тема

#46 4и4о ман4о

спазва правилата

• Потребител
  • 299 Мнения:

Публикувано 07 October 2013 - 05:17 PM

имай предвид ,че А3 вози доста твърдо
diesel power forever
ПКБ

#47 Yancho_3

нов шофьор

• Потребител
  • 23 Мнения:

Публикувано 09 October 2013 - 12:33 PM

По-твърдо ли е от по-новите Golf-ове? Предполагам, че го казваш от личен опит?

Искам да питам и нещо друго - спроед вас разумно ли е да се ползва в автомобил с такива параметри (Audi A3, Golf, Astra) инвертор (примерно за захранване на лаптоп)?

Щото аз примерно разглеждах някои модели инвертори тук ( http://vikiwat.com/invertori.html ), но не съм сигурен дали няма да падне акумулаторът много бързо при ползването им.

#48 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 09 October 2013 - 12:39 PM

По-твърдо ли е от по-новите Golf-ове? Предполагам, че го казваш от личен опит? Искам да питам и нещо друго - спроед вас разумно ли е да се ползва в автомобил с такива параметри (Audi A3, Golf, Astra) инвертор (примерно за захранване на лаптоп)? Щото аз примерно разглеждах някои модели инвертори тук ( http://vikiwat.com/invertori.html ), но не съм сигурен дали няма да падне акумулаторът много бързо при ползването им.

Абе, колега, ти кола ли ще купуваш или каравана? Няма проблеми с инверторите до 300W и се ползват на запален автомобил. Иначе пада акумулатора бързо.

#49 Yancho_3

нов шофьор

• Потребител
  • 23 Мнения:

Публикувано 10 October 2013 - 10:43 AM

Мерси за бързия отговор :) Кола, разбира се :D

#50 Yancho_3

нов шофьор

• Потребител
  • 23 Мнения:

Публикувано 17 November 2013 - 04:45 PM

Интересно ми е какво мислите за сравнението между новите Форд Фиеста, Фолксваген Поло и Киа Рио? Имате ли предпочитания и защо? :)

#51 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 17 November 2013 - 09:59 PM

Интересно ми е какво мислите за сравнението между новите Форд Фиеста, Фолксваген Поло и Киа Рио? Имате ли предпочитания и защо? :)

Абе ти още ли не взе кола. Аз лично нищо не мисля, но ще препоръчам Поло, че са най-доказано здрави от тия трите, дето си посочил. Виж VW Bora, те са добре.

#52 Yancho_3

нов шофьор

• Потребител
  • 23 Мнения:

Публикувано 02 December 2013 - 01:22 PM

Хаха!
Почти съм стигнал до решението.
По принцип съм избрал това, което искам - Honda Civic, след 2008-ма година.
Но цената ми е висока и се колебая да се вкарвам в заеми.
Иначе постижимият вариант за мен за нов автомобил е промоцията, която сега върви за Ford Fiesta.
Надявам се, че имате коментар и върху тях :)

#53 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 10:54 AM

Хаха!
Почти съм стигнал до решението.
По принцип съм избрал това, което искам - Honda Civic, след 2008-ма година.
Но цената ми е висока и се колебая да се вкарвам в заеми.
Иначе постижимият вариант за мен за нов автомобил е промоцията, която сега върви за Ford Fiesta.
Надявам се, че имате коментар и върху тях :)

Заем за кола е най-голямата глупост, която някой може да направи. Според мен вземи нещо, което е по възможностите ти в момента, а не да плащаш като поп и заем, и по колата.

#54 Hell.S.D.

примерен шофьор

• Потребител
  • 473 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 02:50 PM

Заема наистина задължава. Особено ако го дадеш за кола, която се окаже таралясник още като нова. Сърбал съм я тая попара с един Меган...

Фиестата е доста интересна кола. От поколение на поколение виждаш развитие, за разлика от много други марки и модели с далеч по-големи претенции.

А Сеат Леон не ти ли харесва? :)
<p><span style=\"font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;\"><span style=\"font-family: arial, helvetica, sans-serif;\">2004 Nissan X-Trail 2.2Di 136hp<br /></span>2008 Citroen Berlingo 1.4i Multispace&nbsp;</span><br /><span style=\"font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;\">2005 Honda CBR 600RR&nbsp;</span></p>

#55 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 03:39 PM

Заема наистина задължава. Особено ако го дадеш за кола, която се окаже таралясник още като нова. Сърбал съм я тая попара с един Меган...

Фиестата е доста интересна кола. От поколение на поколение виждаш развитие, за разлика от много други марки и модели с далеч по-големи претенции.

А Сеат Леон не ти ли харесва? :)

Колега, без да се заяждам, но тия Леони са много зле като интериорна издръжливост. Иначе здрави коли с хубави мотори, обаче всякакви копчета вътре сдават багажа или се изтриват още в гаранцията им като са. Но като цяло са хубави коли, ако колегата не го бърка това. И аз препоръчвам.

#56 kdmion

нов шофьор

• Потребител
  • 40 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 11:00 PM

Промоцията на Фиеста-та я за*би. Преди около 2-3 седмици ходих правих даже и тест драйв, но на модела с Ecoboost, ще те излъжа с каква мощност беше. Но това което ми обясниха за въпросната промоция е, че тези литри дето ти ги дават уж на аванта са под формата на талончета, които всеки месец ще трябва да ходиш да си взимаш от Мото-пфое и в тези 1200 лева, които плащаш уж като за първоначални вноски не е пълната сума пълната сума отива към сумата на колата и си я плащаш с лизинга, тоест и на нея и се начислява лихва. Това което ми направи впечетление при турбо-то е, че наистина върви, возията за толкова малка кола е наистина добра, с оглед на това че минавайки през легнали полицаи го нямаше типичното твърдо разлюляващо друсане за малка кола. Има лаг на турбото и включва около 2600-2800 оборота, до колкото успях да го усетя, като преди това си е мудничка. Зад мен с максимално дръпната седалка назад може да седне човек 180 без да му е много тясно, да по-тясно ще е от колкото Фокуса примерно, но в сравнение с Леон-а ми беше по-добре и могат трудничко, но могат отзад да се съберат трима. За двигателя от промоцията не мога да кажа нищо специално, тъй като само на документи го гледах. Така че ако искаш бих ти препоръчал 1.0 EcoBoost-a, но вече е според предпочитания и възможности, колата е прилична за парите и наистина е с доста добро оборудване, но на мен не ми допадна, защото не искам да се набутвам с още една малка кола.

#57 Assassin

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 11:26 PM

Добри са отзивите за Фиеста. Аз мога да споделя от личен опит , че вози стегнато и се управлява много приятно. Създава впечатление на доста отзивчива при завои, със щипка острота. Интериора ми харесва, типично младежки е. А вече колко е успешна формулата като надеждност май че е раничко да се говори. Не са лоши новите Фордове, и добре се продават на запад. Ще видим какво ще каже тестът на времето.

#58 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 850 Мнения:

Публикувано 04 December 2013 - 05:27 AM

Новото си е ново,палиш, тръгваш и стигаш където отиваш.
Няма протекли радиатори, тропащи биалетки, пребоядисвани детайли. Едни 80К км без проблем не ти мърдат, освен ако няма фабричен дефект.... Хвали ми старо, карай ново
Кара с компресори

#59 Assassin

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 04 December 2013 - 05:57 AM

Даже са и 200 000 безпроблените километри. Зависи от типа автомобил и с каква цел е правен :)

#60 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 04 December 2013 - 05:59 AM

Заем за кола е най-голямата глупост, която някой може да направи. Според мен вземи нещо, което е по възможностите ти в момента, а не да плащаш като поп и заем, и по колата.

Това е нещо, което винаги съм казвал, когато някой търси заем за кола ... Вземаш едни пари и ги оставяш на улицата. Ако нещо пръдне, търсиш друг заем, за да го поправиш. Красота!
Като нямаш едни пари да ги дадеш за кола, вземи кола за колкото имаш. Изключвам нови автомобили, разбира се!
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.