IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Смяна на двигател на Мазда РХ-8

• Не можете да пишете в тази тема
1 отговор на тази тема

#1 Litmanen

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 25 September 2013 - 12:14 PM

Здравейте колеги .Обръщам се към вас заради препоръка на приятел.
Влюбен съм в Мазда РХ-8 ,преди 3 месеца си я купих,но както и предполагах с тоя двигател не говорим на общ език.Мина време и компресията си замина .Твърдо амбициран съм да го сменя двигателя,намерих два много подходящи 2.5V битурбо .Който пасват добре ,е ще има малко рязане и прекрояване,но любовта е сляпа.Въпроса ми е да ми препоръчате наистина добър сервиз които няма да имат проблем да ми направят Swap както аз го искам .Всичко ще купя аз ,просто искам професионалисти хора да го сглобят и да балансират тежестта на колата и да напаснат скорости и електроника да си работи.
П.С. Приемам и предложения и препоръки относно двигателя ,пък ако някой е правил такъв Swap нека драсне едно лично с тел.

#2 Vankata84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,464 Мнения:

Публикувано 26 September 2013 - 08:26 AM

Мисля че в повечето "тунинг" фирми могат да ти помогнат. Друг е въпроса за цена, но то е ясно че няма как да се се създаде нов вариант на кола за 3лв.

Питай в Драгпауър и Хеад 91

ПП - Ако си попълниш профила и местожителството може някой сам да те потърси. Ако дадеш снимки ще изчезне съмнението че си 16годишен който разказва за своите мечти :-)

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.