IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Вторник ЛИСТОВКИИ КОЛЕГИИИ :)))))

• Не можете да пишете в тази тема
96 отговора на тази тема

#16 Kasapina_68

примерен шофьор

• Потребител
  • 383 Мнения:

Публикувано 06 October 2013 - 01:52 PM

ЕЕЕ кофти значи :(((.... а колеги да ви питам това чудо бива ли ... http://prodavalnik.c...-nuke-i28170975 2х450вата го е слушал :?... мисля да го взема знам за говоритела че е дефектен там намотките ли какво беше.. Да го сложа в 120л и на 35хз какво бихте казали .. :)

#17 Sil3nT

спазва правилата

• Потребител
  • 202 Мнения:

Публикувано 06 October 2013 - 03:02 PM

Земи излез от форума и решавай листовки, мани ги тия бошмани :D Аз 2 дена преди деня решавах яко в авторизпит, вечерта преди изпита ги поляхме предварително и ги взех с 97 точки. На таблет бях.

#18 Kasapina_68

примерен шофьор

• Потребител
  • 383 Мнения:

Публикувано 06 October 2013 - 03:10 PM

Еййййййййййй блазя ти бе колегаааааааааа ама аз ще ям х*я ще съм на листовка :(((((( не на таблет мама му стара........ оф като знам че след няколко часа зависи от мен дали ще взема тия листовки и ще се кача на кола мамоууууууу........ иначе я реших 1 листовка с 3 грешки и се изкефих :) продължавам да решавам ас... :)

#19 Kasapina_68

примерен шофьор

• Потребител
  • 383 Мнения:

Публикувано 06 October 2013 - 03:41 PM

Аз на ей това ще съм... ужас тез листове......... квадратчета мадратчета.. сядам аз и почвам да решавам и утре ще решавам и така... ДАЙ БОЖЕ.. да ги взема от 1-вия път

#20 Kasapina_68

примерен шофьор

• Потребител
  • 383 Мнения:

Публикувано 07 October 2013 - 03:08 PM

Сек*саха ме много яко 3 точки не ми достигнаха майка им да е*а :@:@:@::@:@ цинганорите ей с 97 взеха листовките аз 87 неможах да хвана еб*ах тяхната майка смотана да е*а......................... ядосан съм като за последно... ся пак тряя давам пари и да уча за другия изпит.......... офффффффффффф ония като каза НЕ направо ми се скъса сърцето мама му стара....... ЩЕ ОТКАЧА

#21 Voluminer

професионален шофьор

• Потребител
  • 827 Мнения:

Публикувано 07 October 2013 - 03:50 PM

Сядай си на Д-то и учи :) Така се взимат листовки ;)

#22 Merakliq

спазва правилата

• Потребител
  • 280 Мнения:

Публикувано 07 October 2013 - 06:04 PM

Еее ,аз си викам ето кой щеше да черпи,а те взели ,че те скъсали :lol2:
<p>Публикувано изображение</p>

#23 Kasapina_68

примерен шофьор

• Потребител
  • 383 Мнения:

Публикувано 08 October 2013 - 07:51 AM

Отивам сега да се запиша пак за листовките и ся цяла седмица учене направо............... :( ся ще ги изям тия ши*ани листовки на ден решавам по 4 броя и така.. ще му се навиди иииииииииииииии..........................

#24 BlitzBOV

спазва правилата

• Потребител
  • 238 Мнения:

Публикувано 08 October 2013 - 08:09 PM

Толкова си истеричен, че не знам .. И не псувай тоя и оня , защото всички знаем в кого е вината, така че сядай и ги научи тия листовки.Ти как искаш да ги вземеш като си се разписал в тоя форум и само крякаш и решил там отгоре отгоре някоя листовка и накрая майната му на тоя, майната му на оня ...

П.П Успех на следващите !

Този пост е редактиран от BlitzBOV: 08 October 2013 - 08:10 PM

#25 wingmanz

млад шофьор

• Потребител
  • 88 Мнения:

Публикувано 13 October 2013 - 02:43 PM

вместо да ревеш налево надесно седни прочети тоя правилник 2 пъти и тогава решавай листовки!
НЕ СЕ учат листовки, учи се ПРАВИЛНИК!

#26 boliviv

млад шофьор

• Потребител
  • 56 Мнения:

Публикувано 15 October 2013 - 10:26 AM

Стига с това скъсаха ме НИКОЙ НЕ ТИ Е ВИНОВЕН ТИ НЕ СИ УЧИЛ сам си си виновен ^^

#27 Gamera_09

опитен шофьор

• Потребител
  • 102 Мнения:

Публикувано 15 October 2013 - 05:14 PM

Нещо си се наплашил от тея листовки май колега...Седни и прочети правилника още един път и не се радвай като направиш 87т. а се стреми да правиш минимум по 90... около 94-95 за да си сигурен за изпита, щото при мен имаше и хора с по 86т. (което си е за яд :D )имаше и с по 46т. :kill_m:
A за изпита по курмуване, мога да ти кажа, че изпитващия няма да го впечатли това че можеш да запалиш колата и да тръгнеш и да спреш... За него е от значение да можеш да прилагаш правилата за движение по време на управление на автомобила, да можеш да прецениш кога си с предимство, кога - не (особенно на нерегулирани кръстовища), да можеш да прецениш кога кой да пропуснеш и преди кой да минеш и така нататък...така че може и да караш и от 10 годишен ама като не знаеш правилата - файда! И един съвет от мен - внимавай с пешеходците и пешеходните пътеки защото скачат на пътеката в последния момент... ;)

Успех следващия път!!
Публикувано изображение

#28 Kasapina_68

примерен шофьор

• Потребител
  • 383 Мнения:

Публикувано 16 October 2013 - 02:41 PM

Колегиииииииииии колегиииииииииии 2-пъти ме скъсаха на 2-рия път 2 точки не ми достигнаха 2 шибани точки много ме е яд. :@@@@@@@@@.... Сега на 29-ти октомври ми е изпита листовките... сега ще ги изям тези шибани листовки направо ще откача в нас... Колкото повече решавам толкова ПО ГОЛЯМА манджа с грозде ми става в главата........ всичко става каша и направо ............ да им се навиди еййййййййййй как :@::@ 2 точки е*аси майката смотана.. ей сега малко ще почина и от 20 до 28-ми само решаване на ден по 5 листовки минимум и малко почивка междду листовките че............

#29 Merakliq

спазва правилата

• Потребител
  • 280 Мнения:

Публикувано 16 October 2013 - 05:33 PM

Пак няма да ги вземеш :lol2: ако се ядосваш ,заради тях :)
<p>Публикувано изображение</p>

#30 Kasapina_68

примерен шофьор

• Потребител
  • 383 Мнения:

Публикувано 17 October 2013 - 09:03 AM

Ами как няма да се ядосвам............ какво да направя егати работата..

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.