IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Акт за спиране в аварийна лента

• Не можете да пишете в тази тема
4 отговора на тази тема

#1 SOLEX

професионален шофьор

• Модератор
  • 908 Мнения:

Публикувано 07 October 2013 - 07:11 AM

Здравейте като се прибирах от морето колата внезапно започна да ми къса болтовете на предната главина.От Карнобат до Старо село община Перник 8 болта(2 главини). Вече на Старо село джантата остана на 2 болта и я оставих в аварийната лента да отида да разпробия другата главина и да я сменя да си я прибера на ход.Рано сутринта се върнах при колата и докато сменях главината дойдоха господата полицаи и ми писаха акт за спиране в аварийна лента. И въпроса ми е следния някой знае ли колко г/д ще ми е акта? Благодаря предварително на помогналите! :)
<p>Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображение<br /> Публикувано изображение</p>

#2 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 07 October 2013 - 10:43 AM

Кой е записаният нарушен член? Ако цитираш и текстовата част, ще е още по- добре...

#3 SOLEX

професионален шофьор

• Модератор
  • 908 Мнения:

Публикувано 07 October 2013 - 11:17 AM

Нарушил Чл. 58. ал.1.Фиат Браво с рег.номер.... не съобразява поведението си спира пътното превозно средство за престой и го паркира във аварийната пътна лента.
<p>Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображение<br /> Публикувано изображение</p>

#4 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 07 October 2013 - 01:20 PM

Нарушил Чл. 58. ал.1.Фиат Браво с рег.номер.... не съобразява поведението си спира пътното превозно средство за престой и го паркира във аварийната пътна лента.

Е правилно са съставили, но можеш да обжалваш с условие, че си изчаквал пътна помощ (търсил си телефон примерно) или си бил опасен за придвижване... има шанс да падне.

#5 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 07 October 2013 - 03:13 PM

Е правилно са съставили, но можеш да обжалваш с условие, че си изчаквал пътна помощ (търсил си телефон примерно) или си бил опасен за придвижване... има шанс да падне.

За мен не е правилно написан, но форума може да се чете и от катаджии, така че няма да има давам съвети тук... все пак не е сигурно какво ще пише в НП...общо взето може да е от 20 до 150, зависи как ще го извъртят...
  • SOLEX харесва това

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.