IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Кондофрей 19-20 Октомври - Национален Шампионат по Драг Рейсинг - ФИНАЛЕН КРЪГ

• Заключена тема Тази тема е заключена
106 отговора на тази тема

#46 bodil4o

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,066 Мнения:

Публикувано 20 October 2013 - 04:59 PM

Дайте някои интересни времена за тези, които не сме присъствали.

#47 protuner

Fresh as f*ck

• Потребител
  • 1,461 Мнения:

Публикувано 20 October 2013 - 06:14 PM

Дайте някои интересни времена за тези, които не сме присъствали.

Голфа , сивото Сироко и Генерала - масово 9.5
Косьо - 9.8
Авентадора - 10.974
BMW X6M 852 коня - 11.872 по спомен
Публикувано изображение

#48 Vankata84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,464 Мнения:

Публикувано 20 October 2013 - 06:35 PM

Атмосферна Корца А червена с докбокс кутия с ц20хе(или поне аз така мисля)11.99/8сек
Ицо от Хед с Широко 1.8т 9,8сек
Голфа на Драгпауър с ВР6 турбо 9.43сек. Там лично искам да поздравя на шофьора....Браво да кажа ще е малко. Така трябва да се кара тая кола :)

ПП - Много ме е яд че не можах да видя в действие Данко със С3-ката, а и Тони Келеша приключи бързо. Много щях да се радвам и на колата на Генчо ако участваше.

#49 SOBIES

примерен шофьор

• Потребител
  • 419 Мнения:

Публикувано 20 October 2013 - 06:38 PM

Благодаря за зрелищния спектакъл от страна на Хеед в лицето на чудовищното RB!!! :)
<p>Anyone who tells me a good car is one that`s light,with a low power to weight ratio is an amateur! - Mizuno San Nissan GTR chief engineer.</p>

#50 vmlinuz

спазва правилата

• Потребител
  • 257 Мнения:

Публикувано 20 October 2013 - 06:41 PM

корсата е на бакшиша,и не е с "докбокс"
Justy 998cc 37kW 0.7boost only on LPG.

#51 Mtech_1

примерен шофьор

• Потребител
  • 457 Мнения:

Публикувано 20 October 2013 - 07:24 PM

Наистина добро състезание се получи. Имам 2 забележки.
1. Нямаше никакви кошчета(поне от южната чат на пистата)
2. Ако може да се поставят говорители и по-напред по пистата,защото след 100-тния метър от старта не се чува нито дума от това което говори DJ,а хора имаш до 250-тия метър.

Този пост е редактиран от Mtech_1: 20 October 2013 - 07:24 PM

<p>Публикувано изображение /> Ако имаш прекрасна жена, ослепителна любовница, страхотна кола, нямаш проблеми с властите и данъчните; ако когато ходиш по улицата, винаги грее слънце и минувачите ти се усмихват - кажи НЕ на наркотиците!</p>

#52 pesho48

примерен шофьор

• Потребител
  • 354 Мнения:

Публикувано 20 October 2013 - 07:32 PM

Някой знае ли Рибата какво направи ?

#53 radinrj

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,027 Мнения:

Публикувано 20 October 2013 - 07:43 PM

Рибата кара във всички класове освен Pro A, задно и дизел :D

Ето цели 2 риби :D
http://www.youtube.com/watch?v=adEhaHuUgR8

ей ги на и шампионите
Публикувано изображение

Този пост е редактиран от radinrj: 20 October 2013 - 08:28 PM

<p>Касите са за ценности, тубите са за течности, а буферите на влака не свирят</p>

#54 ._19

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,083 Мнения:

Публикувано 20 October 2013 - 08:06 PM

Поздравления за всички участници и най-вече за победителите в класовете. Ако някой е отписвал Хеед от "играта", надявам се си е взел поука. Сивото Сироко имаше проблем с един цилиндър и занижена мощност още вчера на квалификациите. На старта обаче, оправдания няма. Още веднъж БРАВО на всички състезатели и организаторите.

#55 irazer

Баче Кире - Турбовеликан

• Драг състезател
  • 351 Мнения:

Публикувано 21 October 2013 - 05:49 AM

Поздравления,на всички победители и участници :clap1: За пурви път стройна организация без разтакаване.ХЕЕД изригнаха в Ц ,готини финали БРАВО :clap1:
Господин, недорасъл комплексар, Милен УПГ изгони интересни личности от старта:
Киро ,Косьо,Милен,DRAGPOWER
Веско Кабаджов Сливен драг тим,колега организатор
На първите кръгове притичваше в бокса и питаше много загрижено ,мочета всичко наред ли е?
На последния ни изгони под предтекст,че той не влизал у нас.
Не е гот да гониш музикантите,които ти изнасят концерта.Извънземна организация без състезатели е пълен провал.На всичко това ми заяви,че догодина няма да организира вече драг и не му пука.Но хилядната публика не плаща вход заради сватбения ДЖ. ,а заради колите,които иска да види,съответно те не се продават на Горубляне,а ги правят такива като нас.На Божурище същят този велик организатор седеше във вип шатрата и на въпрос отмен за това ,отговори не ме интересува Сливен и Божурище.Това ли е общият шампионат за господин УПГ.
Аз лично го помня,когато идваше на Божурище с автобус,а вчера бях изгонен от старта.
Повече на мероприятие организирано от УПГ DRAGPOWER няма да присъства,явно няма нужда от нас.
<p>DRAGPOWER тим 0878 75 48 75 (VR6 TURBO QUATTRO(9,972s -241,26km/h -402m)850HP 950NM</p>
<!-- m -->
<p>DRAG POWER TEAM -FACEBOOK</p>
<!-- m -->
<p>&nbsp;</p>

#56 Oyama

професионален шофьор

• Потребител
  • 4,343 Мнения:

Публикувано 21 October 2013 - 06:41 AM

Пропусна да се оплачеш и, че се е наложило да си платите вход...каква наглост.

#57 tediwv

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 21 October 2013 - 06:52 AM

А Миленчо,Миленчо защо така? :hmm: :hmm: :hmm:

#58 radinrj

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,027 Мнения:

Публикувано 21 October 2013 - 07:30 AM

Това ако е вярно просто нямам думи... все едно на концерт изпълнителите и хората от екипа им да си купуват билет за да излезнат на сцената :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: шИ ОмрЪ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • dani90 харесва това
<p>Касите са за ценности, тубите са за течности, а буферите на влака не свирят</p>

#59 TAiDZi

опитен шофьор

• Драг състезател
  • 172 Мнения:

Публикувано 21 October 2013 - 07:41 AM

Той забрави, но аз ще се оплача!!! Да, безумно е да се взима вход за състезатели (особено на тези представляващи 70-80% от най зрелищните гонки/коли), заради които хората всъщност идват. Аз отдавна съм на мнение, че вход не трябва да има, а за компенсация си покачете таксата за участие. Както виждаш никой не иска да скатае 10лв, въпроса е принципен и от уважение. Сложете си ги после към таксата за участие. След десетки и стотици хиляди налети в тези коли през годините 10лв няма да ни бутнат ;)

Относно гореспоменатото от Киро - разбира се, че е недопустимо такова отношение към точно тези хора. Да, Милен(УПГ) след състезанието лично ми се извини и обясни, че е бил разстроен и прочие... но въпреки това. Клубовете/сервизите и пилотите изградили този спорт в БГ се броят на пръсти. Не може да проявяваш брутално неуважение към част от тях. Да, ако няма организатори няма състезания, но винаги ще има кой да организира състезание. Състезателите и хората създаващи тези коли са ценните. Винаги ще има хора с бензин в кръвта... това е страст, мания прерастваща в лека зависимост! И винаги ще има желаещи да се възползват от това и да създадат условия за състезания за да печелят от това (ако могат разбира се... никой не си мисли, че сте станали милионери от едно или няколко състезания).

Още повече колите на DragPower представляват основния процент от бързите коли в клас Стрийт и клас Ц. Също така са най-бързите. Освен това ви гарантирам, че ако ние не караме ще последват и останалите ни колеги от другите клубове, къде от чиста солидарност, къде от това, че просто се обезсмисля състезанието! Вчера можехме да го докажем, но решихме въпреки всичко да караме заради нас си.

За това просто искаме едно уважително отношение от организаторите. За тези които не знаят награден фонд на практика няма. Никога не сме отишли да искаме организатори да ни осигури пари за това, че се състезаваме. Едно време имаше, сега не. ОК няма проблем... не го правим за пари. Но поне не ни плюйте в лицата!

ПП. Разбира се това не се отнася за нито един друг организатор (Бат Гого или Веско). На тях сърдечно им благодарим за привилегированото отношение към нас и разбиране!
<p>www.atomsolutions.net &nbsp; Nothing exists, but the moment.... Ауди S2 - 9.0@261.58</p>

#60 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 21 October 2013 - 08:08 AM

Където има човешки взаимоотношения, там е нормално да има и дрязги..
Обаче предлагам да се зарови томахавката и на 10.11.2013 да си стиснете ръцете, защото е добре да си останем единствения НЕРАЗДЕЛЕН автомобилен спорт!
Като една от точките които ще обсъждаме си записвам и това за билетите на състезателите, но искам само да припомня, че това беше решено на едно събрание измежду всички състезатели( целта беше улеснение, а не печалба). Ще го коментираме и ще обясна какво имам в предвид.

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.