IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Civic fastback 1.4 75 VS 206 1.9D - гонка с тирове :D

• Не можете да пишете в тази тема
12 отговора на тази тема

#1 Assassin

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 04:12 PM

Двоен пост

Този пост е редактиран от PoisonBlack: 03 December 2013 - 04:15 PM

#2 Hell.S.D.

примерен шофьор

• Потребител
  • 473 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 05:22 PM

Да се включа аз - Пежото е фирмено 1.9 чист дизел 71 коня. Хондата на Пойзъна е 1.4 англе с умрелия 75 коня мотор. Нещо май не се получи пост бе, Валдъре :w00t: Аз ще съм с лъва, който се води 1+1 пикап, и е на 304 х. км. :mrgreen:
<p><span style=\"font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;\"><span style=\"font-family: arial, helvetica, sans-serif;\">2004 Nissan X-Trail 2.2Di 136hp<br /></span>2008 Citroen Berlingo 1.4i Multispace&nbsp;</span><br /><span style=\"font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;\">2005 Honda CBR 600RR&nbsp;</span></p>

#3 teror1sta

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,297 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 06:50 PM

Хора , от къде ще намерите толкова свободно време да проведете гонката ??? :mrgreen: Имай те предвид, че сега денят е къс и на финала да не се е стъмнило само :lol2:

Принципно по-бавно от такава онда няма ама все пак си мисля, че ще бие с малко. Пежото ще вдигне най-много 100 ама хондата ще го мине със 103 :mrgreen: Направете клип плс !
No one lives forever !!!
" if in doubt , flat out " - Colin McRae

#4 Assassin

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 08:16 PM

Сивика не е лично мой, по принцип съм с Прелюд. :D Просто решихме преди да падне белия и дебелия да позагубим малко време. Отсечката от около 500 метра няма да ни стигне да разкрием потенциала на двата "самолета" май-май... Клип - зависи.... дали ще стигне батерията на смартфона :D

#5 VolvoFen

примерен шофьор

• Потребител
  • 367 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 09:16 PM

ОООООО Имам Ситроен Берлинго с този мотор ,по бавна кола не съм карал...максималната му скорост на равен участък е 110км/ч на 5-та педала до долу
иначе и 140 съм вдигал ама надолу по байр :drive:
<p>Volvo c70-turbo</p> <p>VOLVO - MY OTHER SAVED MY LIFE<br /> <br /> Мили Боже благодарим за това че ни осигори необходимите обороти ,пълния нитро инжекцион,амортисьори,четери секциония интерколер,би-турбо компресори и титаниевите пружини на клапаните АМИН !!!</p>

#6 KGeorgiev

опитен шофьор

• Потребител
  • 171 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 09:44 PM

Интересни претенденти.... Моята прогноза е : пежото скача калник напред, защото сивика се окопава зареди повечето коне, догонва на втора и до трета вече има 2 калника преднина. Малко преди да свърши трета ,отсечката е свършила също и убедителна победа за сивика. :)

#7 Assassin

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 03 December 2013 - 11:04 PM

Ние с Хела се знаеме щото и двамата имаме Берлинго 1.4, само че като ги пуснахме мойто такси го изпапка с калник. :D По темата Сивика е със зимни гуми, само на бензин, за гонката ще го олекотявам. Само да не натрупа снежец до петък. Мистър Мърфи дано сбърка този път.

#8 Assassin

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 04 December 2013 - 04:29 PM

Пежото е дало фира. :D доколкото разбрах генератора му е заминал в кръглата папка. Ако до неделя му намерят друг и не завали ще ги мъчим. А може и просто да дам един стабиУен акумулатор за гонката утре слагам от скъпия бензин, да изстиска някое магаре :D

#9 murdera

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,814 Мнения:

Публикувано 04 December 2013 - 05:01 PM

по-скоро ще изтискаш някой лев бонус от джоба ти :mrgreen:
[(__)____\H/____/(__)]

#10 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 04 December 2013 - 05:20 PM

Може ли да се включа с Паджеро "Спорт" 2.5 турбодизел 99 коня ... работен диапазон 500 оборота :flex:

Този пост е редактиран от nosferatu666: 04 December 2013 - 05:22 PM

#11 Assassin

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 04 December 2013 - 05:46 PM

Ако ти се хаби нафта до Плевен, окей :) Аз на Хела май пак ще му излезна с Берлингото, че му е кошмар вече как всеки път папка неговото при еднакви двигатели 3:)

#12 Hell.S.D.

примерен шофьор

• Потребител
  • 473 Мнения:

Публикувано 05 December 2013 - 09:31 AM

Четки на генератора. Пежото до довечера е готово, времето днес е перфе, а гонката остава за утре първо да видим че пежака си работи нормално.

PoisonBlack, то твойто е разработено, за това въри повече. :mrgreen: А моя Сивушко пък е с панорамен таван който явно се отразява на динамиката.
<p><span style=\"font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;\"><span style=\"font-family: arial, helvetica, sans-serif;\">2004 Nissan X-Trail 2.2Di 136hp<br /></span>2008 Citroen Berlingo 1.4i Multispace&nbsp;</span><br /><span style=\"font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;\">2005 Honda CBR 600RR&nbsp;</span></p>

#13 Assassin

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 07 December 2013 - 12:16 PM

Oтбелязахме Никулден с най-бавната гонка в историята. :D В крайна сметка пежото скочи още на старта с около метър да е било и така до 500-ния метър с мн малка промяна.добре че Сивика от другата седмица заминава при новия си собственик нейде из румънско :D дори прелюда ми върви повече

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.