IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Как да свържа ТВ от китайски 2дин с декодер за цифрова ?

• Не можете да пишете в тази тема
Няма други мнения в тази тема

#1 stm

Без стаж

• Потребител
  • 6 Мнения:

Публикувано 15 December 2013 - 11:47 AM

Здравейте

Имам в колата монтирано едно китайско предполагам 2 дин Модела е добър - gps, dvd, радио, блутут, НО няма естественно цифрова телевизия .Всико си му работи добре , но откакто цифровизираха телефизията увиснах ........-прикачам снимки на модела отпред, както и задната страна с липсващите букси

Купих си едно декодерче, като го свържа с HDMI кабел работи перфектно към домашният телевизор -във Варна хваща перфектно 11 канала .

Направих един коаксиален кабел с мъжка и женаска букса - страната с женската букса включвам в декодера , страната с мъжката букса включвам в телевизора във антениятт вход -пускам търсене не успява да маери нищо !!!С HDMI кабела работи перфектно с коаксиалния не иска зашо така ????Телевизора но които пробвам е ЛСД филипс без цифров тунер - подобно на китайското 2 дин в колата

Декодерчето е много добро , има заахранване на 12 волта и искам да го монтирам в колата , но не става и не става........

Проблема е че на 2 дин единственият вход който имам е антениият (вижда се от снимките 3 снимка).Би трябвало да имам и една букса с много чинчове за аудио и видео , камери и т.н. но при мен така липсва - така взех колата с монтирана мултимедия , но тази букса този които я е монтирал предполагам не му е трябвала и не я е сложил .-предполагам буксата е нещо подобно на картини 9 и 10 ( те са смъкнати от нета- аз ги нямам тези букси , но предполагам точно те ми трябват )

Имам 3 въпроса :
1,Без въпросната букса мога ли по някакъв начин да свържа този декодер към мултимедията в колата и да настроя телевизорчето така че да работи ?С някакви кабели , преходници или т.н.От какво към какво ?

2,От къде мога да си нямера такава букса с много чинчове и да го свържа по нормалният "цивилизован" начин с кабли е с чинчове -предполагам тогава и качеството ще е много по-добро

3,Ако не успея да намеря отговор на орвите 2 въпроса възможно ли е накой "жичкаджия " във Варна да отвори тази млтимедия и да ми запой само тези чинчове който са ми нъжни направо от платката за да мога да ги свържа ???(ако имате някой в предвид пишете ако желаете на лично съобщение телефони или други за връзка)

Това е спецификацията на декодера :

Основни характеристики

- Насладете се на перфектна картина без смущения

- Направете пауза докато гледате

- Запишете любимите си предавания

- Възпроизвеждане на филми със субтитри на български език

- Съвместим с телевизори поддържащи HDMI, RCA (чинчове)

- Захранване за 12V включено в комплекта

- Подходящ за употреба в автомобил / каравана и в домашни условия

Технически характеристики

- Изходи за свързване: HDMI, RCA (чинчове), коаксиален изход за звук

- Видео декодиране: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264

- Видео резолюция: PAL 720x576 / NTSC 720x480, 1080i, 1080P

- Режим на картината: 16:9, 4:3

- Телетекст

- Аудио декодиране: MP3, AAC, WMA

- Звуков поток: Stereo, Mono

- Напрежение 12V, 1A - Консумирана мощност: <18 W Max

Комплекта съдържа

- Дистанционно управлeние

- Адаптор 220V

- Адаптор 12V

- Антена

- Разклонител за автомобилна запалка с 2 гнезда

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.