IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Мнение за PT Cruiser

• Не можете да пишете в тази тема
2 отговора на тази тема

#1 gelermoto

опитен шофьор

• Потребител
  • 107 Мнения:

Публикувано 04 February 2014 - 07:06 PM

Здравейте:) имам питане за този автомобил
Гледам че не са кой знае колко скъпи имат екстри и тн.Как е с подръжката,части,двигатели абе тази кола е мистерия за мен и искам да знам заслужава си?Комфортна ли е, удобна ли е за извънградки пътувания?

#2 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,686 Мнения:

Публикувано 04 February 2014 - 09:36 PM

Колега, PT Cruiser (или питката, както и викат) е общо взето като Голф 4 на усет и шофиране. Мотора 2.0 е най-популярен и много лаком. Под 14 градско не очаквай. 2.4 е най-доброто като мотор за тази кола. Дизелите са на Мерцедес, така че ти си решаваш. Препоръчвам бензин. Трудна е за ремонти, защото предницата е адски наблъскана. Един ремък да се смени, се сваля половината предница. Интериора е общо взето дървена история. Не, че е лош, но е спартански. Скоростния лост например е все едно от ЖУК взет. На маневреност и вървене не е лоша, но не очаквай чудеса. Екстрите са всички обикновено. Климатици и автопилот те Крайслер не ги броят и за екстра. За извънградско не е лоша кола. Поддръжката като цени е като БМВ Е39/Мерцедес W210/Мицубиши Галант. Здрави части и много здраво окачване за нашите пътища. Части се намират без проблеми където и да е, защото колата се произвежда в Австрия заедно с Вояджерите, както и частите. Определено е много различна кола, но ако ти харесва, огледай скоростите, съединителя дали приплъзва, маркучите дали надуват и навиването на волана до края дали води със себе си скърцане и "удари" във волана. Проблемни са им хидравличните помпи и гарнитурите на главата. За 2.0 моторите говоря това. На другите е оправено. Аз съм фен на американските коли, но точно питките са ми от най-омразните.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.