IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

iago's Golf mk3 ABF vs. Megane sport 225hp (2.0 turbo)

• Не можете да пишете в тази тема
260 отговора на тази тема

#241 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 09:28 PM

Ела и ту утре в 12.00 че да те определима за официален шут

Ти верно си тъп!!!
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#242 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 09:38 PM

Ела и ту утре в 12.00 че да те определима за официален шут

Ти верно си тъп!!!

На база? Аз така или иначе си пътувам София-Бургас мога да разкажа играта на някой друг много повервал си.

е как каква - конната база бе, Аспарух се казва. Конна база Аспарух (повтарям че да можеш да запомниш). А за това че пътуваш - браво :ok: ... готино е нали? ...а с придружител ли пътуваш или сам :rolleyes: ...предполагам със сутрешният влак тръгваш за да не се притесняват ваште а? :kid:
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#243 mityo.

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,892 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 09:42 PM

Жалко че не е в чужбина, там много добре се грижат за такива като него.....със спешъл нийдс.....
<p>

А впечатленията, които аз добих от GTR, от неговия пост....ами нищо не добих освен..... <br /> Много върви, малко ръмжи, ще ровя в настройките. Па рови си, щом те влече...Кому са нужни беглите впечатления на някакъв младеж. На мене ми звучи като- снощи ебах, ноо яко беше опитайте и вие. <br /> :

</p>

#244 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 09:46 PM

Ама ти верно,се пънеш,бе шут.Майка ти как се чувстав на 70,добре ли е със здравето?Ти как и помагаш?

Аз и в тази тема да ти кажа, че утре ще съм както предложи вече - 12.00ч. на 1ви километър от автомагистрала Тракия :mrgreen: ...моля се да не се окаже че изведнъж ти е излязла друга работа :whistling:
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#245 Marine

професионален шофьор

• Потребител
  • 605 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 09:48 PM

Хахахаха свикнал бил...хахахахахаха ми ще отвикнеш споко и ко викаш редим се в 12 на 1ви километър и тръгваме за бургас, а? Глей ся обяснявам ти го за последен път! Боли ма к.ро на какво си свикнал, къде пътуваш, кви коли имаш и т.н. Идваш на Бояна точно в 22:00 с 330ката, отвявам та кат бръмбар сламка и хващаш из ниското! Чатна ли ся, че явно първия път не ти бяха загряли реотаните?!

А за колко "голям рацер" съм...

- най-големия :champ: :lol1: ->

Известна ли ти е загубата от маховик до мотор?

имам някакъв странен проблем сега, като почнаха поледиците. Алфата, ама никак не върви...Като дам газ оборотите хвърчат към червеното, а колата не се изтрелва хич, все едно нямам турбо.

Пълна излагация Наистина има 6-а....Карам я година и косур и сега го осъзнавам. За какъв чеп ми пише на лоста до 5-а само и задна...

#246 mityo.

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,892 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 09:48 PM

Ше му излезе 300%, но пък и ще е здравословно от друга страна...

П.п. Пичаги, ташака настрана, човека е болен, то не си заслужава нито да му пишеш, нито да го фанеш да го набиеш, все няма да вдене колко трагично и жалко му е съществото. Бан за такива и да пасе....

Този пост е редактиран от mityo.: 03 June 2014 - 09:50 PM

<p>

А впечатленията, които аз добих от GTR, от неговия пост....ами нищо не добих освен..... <br /> Много върви, малко ръмжи, ще ровя в настройките. Па рови си, щом те влече...Кому са нужни беглите впечатления на някакъв младеж. На мене ми звучи като- снощи ебах, ноо яко беше опитайте и вие. <br /> :

</p>

#247 mityo.

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,892 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 09:52 PM

Има ли смисъл от коментар? Психиатър трябва да ги тълкува тия неща.....
<p>

</p>

#248 Marine

професионален шофьор

• Потребител
  • 605 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 09:54 PM

Определям аз!А такива с не премиум марки -по тихи от тревата.Карали сме ги та знаем.

http://m.youtube.com...h?v=c-pkQohuX4E
Ай чао и да са лекуваш, въпреки че май вече е твърде късно!
  • jerry харесва това

А за колко "голям рацер" съм...

- най-големия :champ: :lol1: ->

Известна ли ти е загубата от маховик до мотор?

имам някакъв странен проблем сега, като почнаха поледиците. Алфата, ама никак не върви...Като дам газ оборотите хвърчат към червеното, а колата не се изтрелва хич, все едно нямам турбо.

Пълна излагация Наистина има 6-а....Карам я година и косур и сега го осъзнавам. За какъв чеп ми пише на лоста до 5-а само и задна...

#249 mityo.

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,892 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 09:58 PM

Споко, взел съм мерки! Скоро ше му намажат ските.....
<p>

</p>

#250 mityo.

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,892 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 10:02 PM

Отлитаааааш........като кондор!
<p>

</p>

#251 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 10:23 PM

Отлитаааааш........като кондор!

Ко стана ся - уплашихте ми пилето ве :no: ...направо ми стана тъпо че откакто съм си в Бг все се каня с момчетата поне по бира да изпием - и я време, я възможности ще ми попречат... а на Шекерчо от първият път му вързах че по съвпадение ще съм ня мястото - и той ся няа се появи като гледам :hmm: ...Шекерчо - ако се случи да окъснееш, мини през сервиза на Овърдрайв и се огледай за Е36 и Ц-класа комби :hiya:
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#252 rulemakerR

млад шофьор

• Потребител
  • 58 Мнения:

Публикувано 04 June 2014 - 04:26 PM

само аз ли не му виждам постовете, за да се посмея? иначе според мен 330-ката ще бие с доста волвото, щото имала и чеп някъв ама захарчето го е премълчало

#253 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 04 June 2014 - 05:00 PM

само аз ли не му виждам постовете, за да се посмея? иначе според мен 330-ката ще бие с доста волвото, щото имала и чеп някъв ама захарчето го е премълчало

Мхм, 330d преди фейса с чеп успех да влезе в 14-те.

#254 chris_barnes

млад шофьор

• Потребител
  • 59 Мнения:

Публикувано 04 June 2014 - 06:47 PM

Жалко, че не мога да намеря мнението да го цитирам тук...един хондаджиия, минал към отбора на БМВтата, със 330цд ремапнато разправя че 13.6 давал на Сливен...
Публикувано изображение

#255 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 04 June 2014 - 07:03 PM

330cd са фейслифт и след ремап са нещо съвсем различно от на нашия герой "спортиста".

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.