IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Колко пъти сте карали пияни?

• Не можете да пишете в тази тема
239 отговора на тази тема

#1 wollick

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 10:18 AM

Незнам дали има такава тема/анкета,ако има съжалявам ако не дано да ви допадне.
"Чувствате ли се добре шофирайки пинал като поп на Задушница"?
"Пука ли ви за други те на пътя/тротоара/градинката и прочие?"
"Лично мнение?
Отсега благодаря на хората който ще се обърнат сериозно към темата!
Лудите сме малко.

#2 Desert_Ant

нов шофьор

• Потребител
  • 49 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 01:11 PM

Повече от 50гр. концентрат или една бира не си позволявам. Веднъж само бех на 2 бири, но пътя който трябваше да измина беше около 500м черен път без коли и хора по него и макс скорост около 15км.х
Относно хората за тях най-много ми пука, автомобилите - майната им ламарини купува се оправя се!
Градинките :roll: аа пазя ги :roll:

Мнението ми относно алкохола, пийте кефете се заливайте се, обаче след това далеч от колата!
I'm on the highway to hell

Публикувано изображение

#3 Valchinov

примерен шофьор

• Потребител
  • 326 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 01:28 PM

Еми няколко пъти ми се е случвало да карам ''леко пиян'' като съм се връщал от дискотека например и съм изпил 100-150 гр. водка с бира да речем,но карам бавно след това,е някои пъти съм настъпвал здраво,за хората и колите естествено че ми пука :roll:
A8396BK
Корупция...обичам тази дума :D

#4 Shumy

ПИЛОТ

• Потребител
  • 3,208 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 03:23 PM

не, когато пия палзвам такси :drunk:
Публикувано изображение
http://www.ogledi.com - Помощ и съдействие за покупка на автомобил втора употреба.

#5 Challenger

спазва правилата

• Потребител
  • 226 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 04:44 PM

когато ходя на заведение или дискотека ,ако ще пия колата я оставям пред блока и отивам с такси.

#6 Go_SK8

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,132 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 04:58 PM

когато ходя на заведение или дискотека ,ако ще пия колата я оставям пред блока и отивам с такси.

и аз така
но един път ми се слу4и да карам след малко пийване (малко по малко от 0.3л уиски), ама тряяеше да мина 15на км и имаше спирка на ОМВ Бояна за кафенце, редбул4е, пък накрая ме и спряха... добре 4е полицая не реши да ми прави тест4е, 4е щях да имам на 0.5
от тогава насам никога 8)
polo really suxs a lot!
:)
Слаб Post Team 1000+
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#7 racing_heart

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 05:10 PM

редовно си карам пил......според властите де 8) то и за тва сега съм една година unlegal 8) за 1.13промила 8) ама майна та им пак си карам ама вече си имам убеца на ухото за друг път 8)
THINK FAST OR DIE

#8 DoH_KuXoT

Инат

• Модератор
  • 5,991 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 05:16 PM

аз мисля , че на хора които пият и карат трябва да им се взимат книжките доживот 8) 8) 8)
Никога не съм си позволил да пия, когато ми предстои пътуване. Не се качвам при пияни шофьори.
Баща ми е шофьор по професия и докато взема книжка не съм го виждал да пие с дядо ми защото винаги сме с кола.
Кола и алкохол са две несъвместими неща. Не се излагайте, като си пил си оставяш колата и толкова, не си сраснал с нея до такава степен, за да не можеш да си тръгнеш пеш. А ако стане нещо между пиян и трезвен не гледат кой е виновен от двамата, а кой е пиян 8) 8) 8)
<p>ДА ПОМОГНЕМ НА БЪЛГАРСКИТЕ ДЕЧИЦА</p>

#9 wollick

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 05:23 PM

Много си прав!Ако някой ти сече патя и те трясне като за световно, той е виновен ама ако ти си на 5бири 2 уискита и 2 водки-познайте кои няма да има книжка и е виновен за всичко!
Лудите сме малко.

#10 Challenger

спазва правилата

• Потребител
  • 226 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 05:37 PM

Много си прав!Ако някой ти сече патя и те трясне като за световно, той е виновен ама ако ти си на 5бири 2 уискита и 2 водки-познайте кои няма да има книжка и е виновен за всичко!

А ми ти ако не си пил може би си щял да избегнеш удара а?Алкохола е като комунизма не прощава никому.
А представи си изпил си сищото количество алкохол, и блъснеш младо семейство пресичащо на светофара,щот си бил пиян и не си ги видял ?
НЯМА ИЗВИНЕНИЕ ЗА КАРАНЕ В НЕТРЕЗВО СЪСТОЯНИЕ 8)

#11 merakliata

Баровец

• Модератор
  • 13,679 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 05:43 PM

А ми ти ако не си пил може би си щял да избегнеш удара а?Алкохола е като комунизма не прощава никому.
А представи си изпил си сищото количество алкохол, и блъснеш младо семейство пресичащо на светофара,щот си бил пиян и не си ги видял ?
НЯМА ИЗВИНЕНИЕ ЗА КАРАНЕ В НЕТРЕЗВО СЪСТОЯНИЕ 8)

Именно - като караш пиян- ставаш заплаха за себе си КАКТО и за околните 8) за това като има пиянски вечери 8) ТАКСИ!!! 8)

Да, то за Вас и лайната са по-вкусни от хайвера! Въпрос на вкус...
То и да ебеш животни е въпрос на вкус...
Да си педераст...
Всичко е въпрос на вкус.... :D

Наличие турбонадува: Турбонаддув

#12 lazzar

опитен шофьор

• Потребител
  • 100 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 05:49 PM

в на4алото като си взех коли4ката си попиивах но осазнах деиствието на алкохол и престанах!!!!!!!!!!!!! 8) 8) :?: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
LaZZaR_power_sound

FIAT Croma 16V 2.0 i.e

#13 wollick

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 06:01 PM

Всичките тенекета по колата се оправят, Човешкият живот не се враща!
Лудите сме малко.

#14 wollick

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 06:03 PM

Радвам се че има хора които се интересуват от коли и високи скорости и оценяват риска които се крие когато се кара Почерпан!Евала на всички!
Лудите сме малко.

#15 wollick

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 20 June 2005 - 06:10 PM

Тази тема я пуснах защото на 03.04.05год. един килеш(15год). пиян като мотика уби моя приятелка, която е маика на две годишно детенце.Беше слязла от колата да хварли Коршум-която бяха лели на детенцето и в съсщият момент този Образ със 140 я прегази на отбивката без да натисне спирачките даже.Отчетоха полицаите 2,05 промила и кво.....сега той няма да може да вземе книжка 3-5год. малко парички и.....Човешкият Живот Не Се Връща!!!
Моите Съболезнования за ХХХХХ, ти винаги ще бъдеш в сърцата ни!
Лудите сме малко.

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.