IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

7'' Таблет в Ауди А4 Б6

• Не можете да пишете в тази тема
2 отговора на тази тема

#1 demoncho87

спазва правилата

• Потребител
  • 271 Мнения:

Публикувано 29 March 2014 - 09:03 PM

Колеги от 2 дена се занимавам да вградя таблет в аудито вместо цд или друга мултимедия. Днес привърших с проекта като изискванията бяха:
1.Таблета да е 7 инча защото рамката която имах бе 2дин и след мерене на рамката прецених че най лесно ще влезе 7 инча дисплей.
2.Таблета да е с ефирно ФМ радио задължително.
3.Волумето на таблета да се държи усилено на макс и слагане на потенциометър на удобно място за усилване и намаляне.
4.Извеждане на външен бутон за включване и изключване на таблета както и угасяне на дисплея принудително.

Отворих таблета и изведох първо паур бутона, след това два кабела за зареждането, след това изведох и стерео жака с кабел.

За зареждане ползвах обикновено зарядно за телефон за кола 5волта 2Ампера
като съм го вързал да зарежда само когато ключа е пъхнат в патрона.
Аудио сигнала от таблета минава през стерео потенциометър изведен на мястото на запалката както и бутона за включване.след потенциометъра сигнала минава през галваничен филтър за избягване на шумове и бръмове. И накрая влиза в усилваеля. Забравих да спомена че колата е с оригинална система БОСЕ като всички колони минават през усилвателя + буфера. Ремуута на усилвателя е вързан към + на захранването на таблета така че при пъхане на ключа таблета се зарежда и усилвателя се включва. Ето и един клип
Mузика без бас в колата е като жена без цици в кревата - става ама и липсва нещо...
Жена без цици е като село без начално училище, няма от къде да почнеш...

#2 Melomancheto

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 02 June 2014 - 12:47 PM

Много добре си го направил ! Мисля и аз да пробвам нещо подобно, че идеята ми допадна много !

#3 sas_88

спазва правилата

• Потребител
  • 225 Мнения:

Публикувано 13 June 2014 - 10:48 AM

Единствения недостатък на тия таблети е ,че на звук са малко кофти.Ако успееш да подкараш един USB дак на него ще си в пъти по доволен от звука.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.