IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Mercedes SLK kompressor VS Audi A5 3.0 TDI

• Не можете да пишете в тази тема
57 отговора на тази тема

#1 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 09 April 2014 - 09:15 PM

Според вас как се разви гонката? Мерцедеса е почти сток.
Скоро ще кача клип :)
<p>

Уотс ап , мен , ар ду ю фаст мадафака ? :shock: :?: Уонт ю кам то Божурище Ейриа ту рейс уит БГ мадафака-бързаците ?

<br />

Браво фен препоръчвам ти херца брат ми с една 15ка правеше чудеса

<br /> Its not that the BMW driver sucked, its just the AMG is powered by satan in mechanical form<br /> Forum Racers- They have e faster car than you, ALWAYS</p>

#2 rulemakerR

млад шофьор

• Потребител
  • 58 Мнения:

Публикувано 09 April 2014 - 09:47 PM

Аудито е паднало. Големи мъртъвци са точно тия а5-тици

#3 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 09 April 2014 - 11:06 PM

Е браво на теб - ще ти кажа ако ми кажеш първо каква е разликата между крокодила? :hmm:

Хубаво е да кажеш това SLK от кое поколение е :) ...твърде полезно е да се знае и кой точно "компресорен" мотор ползва (сигурно си чувал че при SLK започват от 1.8л с пет вариации на мощноста, минават през 2 и 2.3л с по две вариации на мощноста и приклзчват с 3.2л, като от няколко години насам въпреки означението "компресор" всъщност моторите им са с турбо) :roll:

Та подай малко повечко инфо защото ако компресорчето е от малките (до 163 коня) - не го виждам като много сериозен съперник :whistling:

Този пост е редактиран от jerry: 09 April 2014 - 11:09 PM

ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#4 Kopeldaka

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,381 Мнения:

Публикувано 10 April 2014 - 02:13 AM

Това почти сток ми звучи като ремап и малка шайба на компресора, та в тоя ред на мисли, А5-цата е припаднала. :)
Нафта Racing & Печка Performance Team

#5 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 10 April 2014 - 10:41 AM

Е браво на теб - ще ти кажа ако ми кажеш първо каква е разликата между крокодила? :hmm:

Хубаво е да кажеш това SLK от кое поколение е :) ...твърде полезно е да се знае и кой точно "компресорен" мотор ползва (сигурно си чувал че при SLK започват от 1.8л с пет вариации на мощноста, минават през 2 и 2.3л с по две вариации на мощноста и приклзчват с 3.2л, като от няколко години насам въпреки означението "компресор" всъщност моторите им са с турбо) :roll:

Та подай малко повечко инфо защото ако компресорчето е от малките (до 163 коня) - не го виждам като много сериозен съперник :whistling:

Моето е, има го в "гараж" и за това не писах по-подробно инфо.
171 купето е, сток беше 184 коня, до колкото знам няма поне на слк модел, който да е с турбо.
След малко поствам клипа!
<p>

Уотс ап , мен , ар ду ю фаст мадафака ? :shock: :?: Уонт ю кам то Божурище Ейриа ту рейс уит БГ мадафака-бързаците ?

<br />

<br /> Its not that the BMW driver sucked, its just the AMG is powered by satan in mechanical form<br /> Forum Racers- They have e faster car than you, ALWAYS</p>

#6 nosferatu666

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,269 Мнения:

Публикувано 10 April 2014 - 01:30 PM

Абе по-живи са от твоя мъртвец.

#7 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 10 April 2014 - 03:02 PM

За съжаление приятеля който беше с мен не е сейфал другия клип...имам само този
<p>

<br />

#8 neonman

професионален шофьор

• Потребител
  • 594 Мнения:

Публикувано 10 April 2014 - 03:58 PM

Тва ауди ако е знаело че се напиняш зад него и се радваш като малко дете на 200 - ''гонката'' щеше да се развие по коренно различен начин !!!
А па от място ше ти ''скъса трътката'' направо ;)
<p><strong>ОпеКадет C20LET - 13.7s/400m/180km/ч // Божурище!</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>\'\'Добре де колега ,като набиваш втора със злоба и адската сила това как точно кара голфчето да бега повече \'\'&nbsp; :) :) :) <br /></strong></p> <table border=\"0\"> <tbody> <tr> <td>&nbsp;</td> <td>&nbsp;</td> </tr> <tr> <td>&nbsp;</td> <td>&nbsp;</td> </tr> </tbody> </table> <p><strong><br style=\"font-size: small;\" /></strong></p>

#9 rulemakerR

млад шофьор

• Потребител
  • 58 Мнения:

Публикувано 10 April 2014 - 04:17 PM

Абе по-живи са от твоя мъртвец.

по-живо е на куково лято, а6 с тоя мотор я бия на 400м, а4 със съшия мотор ме бие с 2 коли между нас, иначе това на клипа не ми прилича на гонка ..

Този пост е редактиран от rulemakerR: 10 April 2014 - 04:18 PM

#10 Varelq

спазва правилата

• Потребител
  • 272 Мнения:

Публикувано 10 April 2014 - 05:23 PM

Значи с А5 може и да сте кантар :) Все пак е м/у А6 и А4 :)
А принципно и според мен човека с Ауди-то не знаеше, че участва в гонка :shifty:
P.P.S.

#11 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 10 April 2014 - 06:16 PM

Дали не знаеше? Гонихме се от магистралата след Перник до Отбивката за Благоевград, жалко че не го познавам, щеше да потвърди ;)
Ако не знаеше, че се гоним дали щеше да се набута в насрещното да изпреварва докато му дишам във врата? :w00t:
<p>

<br />

#12 shtangista2

професионален шофьор

• Потребител
  • 754 Мнения:

Публикувано 10 April 2014 - 06:53 PM

Бая отдалече му дишаш :D
3.6L, 8 cylinders, 86hp. Only in America !
Разменям тетрадка А4 за Ауди същия модел…

#13 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 10 April 2014 - 07:53 PM

Добре де, ако човека е член на форума нека пише, 6644 май му беше номера, та да потвърди
<p>

<br />

#14 rulemakerR

млад шофьор

• Потребител
  • 58 Мнения:

Публикувано 11 April 2014 - 08:14 AM

Значи с А5 може и да сте кантар :) Все пак е м/у А6 и А4 :)
А принципно и според мен човека с Ауди-то не знаеше, че участва в гонка :shifty:

Не ми се вярва да въм кантар с а5. А4-ката беше олроуд и си ме разтегна, а а6-тицата сигурно нещо не и е било наред

#15 nnnsssnnn

нов шофьор

• Потребител
  • 25 Мнения:

Публикувано 11 April 2014 - 04:30 PM

Много деца има по света,в клипа се чуваха още две.
Не можеш да го стигнеш до 200км/ч и изведнъж го изпреварваш стабилно-дали според теб не е пуснал газта за да се радваш и хвалиш?

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.