IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Къде се намира поленовия филтър на Хонда-Акорд

• Не можете да пишете в тази тема
7 отговора на тази тема

#1 anitapl

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 22 April 2014 - 05:42 PM

Здравей те,имам Хонда-Акорд 99г./1.8Б/136к./ 7серия.Интересувам се къде се намира поленовият филтър? Изгледах ме доста клипове но това което има в тях и това което вижда ме при разглабянето на жабката няма нищо общо.Премахнах ме цялата жабка,планки и т.н. и стигнах ме до задънена улица. Може пък да не съм попаднала на точния клип.Та някой от вас знае ли къде точно се намира?Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете.

Този пост е редактиран от anitapl: 23 April 2014 - 12:45 PM

#2 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 04 May 2014 - 08:34 PM

Имам спомен, че май не е съвсем задължително тези коли да имат такива филтри. Ако няма оригинален климатик, изобщо няма да ме учуди.
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

#3 anitapl

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 08 May 2014 - 08:23 AM

Колата е с климатик. Оказа,че предния собственик е махнал филтъра и затова сме подминали мястото му ;) ,а миризмата която е толкова "хубава" в купето е от липсата му. :D

#4 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 850 Мнения:

Публикувано 08 May 2014 - 09:14 AM

И тези с филтър миришат кофти.
Проблема е в температурните разлики, образуват се микроби и мирише от тях.
Кара с компресори

#5 anitapl

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 08 May 2014 - 06:25 PM

:( не би трябвало да е така,но като сложим новия ще видим.

Този пост е редактиран от anitapl: 08 May 2014 - 06:29 PM

#6 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 08 May 2014 - 08:15 PM

Колата е с климатик. Оказа,че предния собственик е махнал филтъра и затова сме подминали мястото му ;) ,а миризмата която е толкова "хубава" в купето е от липсата му. :D

Нямах предвид дали изобщо има климатик, а дали е оригинален. Италианците имат навик да слагат Диавиа, когато автомобилът оригинално няма климатик, като при тази интервенция пропускат да сложат филтър.
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

#7 anitapl

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 09 May 2014 - 09:59 AM

Благодаря за хубавата информация,това не го знаех ме.Когато я купувах ме ни казаха,че всичко си е оригинално по-нея и вътре в нея.И то си е така.Още един път благодаря. :ok:

#8 nimoberk

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 24 November 2014 - 08:03 AM

И аз имам този проблем с миризмата. Някой случайно да знае този същият филтър каде се намира на Хонда прелюд 4та? колата е с климатик и е внос от италия. Не знам дали е оригинално така но АКО някой знае каде се намира,моля да сподели :dknow:

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.