IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Bmw E30 V8(m60b40) vs M5 e39

• Не можете да пишете в тази тема
56 отговора на тази тема

#46 didich

примерен шофьор

• Потребител
  • 464 Мнения:

Публикувано 21 May 2014 - 08:45 PM

Аз не исках да стратирам хубажо с Пежото(както виждаш въпреки,че го помпам)ВИДНО си го ЗАИГРАВАМ!

И колега,за да видиш,че не се заяждам,прочети хубаво какво съм написал!Повечето колеги знаят как карам,и ако поискам мога да изстискам ЖЕЛАНОТО от една кола(не от първият път,но относително бързо)!Ще покажа скоро на какво е способна колата,дори като се прибере момчето от Тетевен,ще го питам да отскочим да покараме!

Ако прочетеш по-назад съм написал и за асфалта,доста мазен е и се усеща НЕДОСТИГ на сцепление!

Това ако е към мен, предполагам забеляза, че мнението ми е по скоро с голяма доза чувство за хумор, отколкото нещо сериозно, ако по често се шегувахме по темите, вместо да се спори безсмислено щяхме да цъфтим :mrgreen:
Чакам с нетърпение клипче на ускорението на френския лъв :)

#47 Varelq

спазва правилата

• Потребител
  • 272 Мнения:

Публикувано 21 May 2014 - 08:56 PM

Ти сериозно ли си мислиш,че съм снимал клипа за да ВПЕЧАТЛЯВАМ някого(така ми звучиш с изказване от рода на "И аз с моята кола по същия начин мога да направя клип" и "Не е като да не съм помирисвал 200 коньови коли")!Бъркаш човека!Ето за да си спокоен.....................!Пежото е с гуми за МЪГЛА,когато е сниман клипа ВАЛИ като изведро..........и да прав си колата НЕ Е НИКАКВА СИЛА,една съвсем обикновенна 15++++секундна кола,за ТВОЕ СЪЖАЛЕНИЕ ОБАЧЕ е 223к.с на мотора.............!

Леко се отплесна. Прави каквото искаш не ме интересува. Ако това пежо е 15+ не виждам как на суха настилка ще му хвърчи така оборотомера. А и горе споделях на колегата, че реално колата не се е засилила до 150 толкова бързо ами си пързаля, реално е така и не се разбира колко е вдигнало, защото след пускането на газта свършва клипа и не виждаме достигнатата скорост, но се вижда как се връща и бързо назад от 150 :)
Или освен да кажеш пък този асфалт какво му е мазното? Или просо не е бил "изсъхнал". Не е като да не съм давал газ, все пак и аз съм 15+++ кола. Номер 2 гледам от 4-ти километър кръговото посока Шипченски... ами там си е доста неравен асфалта, не знам как се крепи камерата :) Аз поне подскачам доста по тази отсечка там.
Изобщо не коментирам пежото колко върви или не върви, просто, че това въртене на гуми не е от мощност, колкото от "лигав" асфалт. Лигав асфалт бих казал от Асен Йорданов като хванеш по Цветан Лазаров... е там си е "лигаво" ако така мога да се изразя.

Този пост е редактиран от Varelq: 21 May 2014 - 08:58 PM

P.P.S.

#48 Bimero

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,501 Мнения:

Публикувано 21 May 2014 - 09:50 PM

Ти сериозно ли си мислиш,че съм снимал клипа за да ВПЕЧАТЛЯВАМ някого(така ми звучиш с изказване от рода на "И аз с моята кола по същия начин мога да направя клип" и "Не е като да не съм помирисвал 200 коньови коли")!Бъркаш човека!Ето за да си спокоен.....................!Пежото е с гуми за МЪГЛА,когато е сниман клипа ВАЛИ като изведро..........и да прав си колата НЕ Е НИКАКВА СИЛА,една съвсем обикновенна 15++++секундна кола,за ТВОЕ СЪЖАЛЕНИЕ ОБАЧЕ е 223к.с на мотора.............!

Леко се отплесна. Прави каквото искаш не ме интересува. Ако това пежо е 15+ не виждам как на суха настилка ще му хвърчи така оборотомера. А и горе споделях на колегата, че реално колата не се е засилила до 150 толкова бързо ами си пързаля, реално е така и не се разбира колко е вдигнало, защото след пускането на газта свършва клипа и не виждаме достигнатата скорост, но се вижда как се връща и бързо назад от 150 :) Или освен да кажеш пък този асфалт какво му е мазното? Или просо не е бил "изсъхнал". Не е като да не съм давал газ, все пак и аз съм 15+++ кола. Номер 2 гледам от 4-ти километър кръговото посока Шипченски... ами там си е доста неравен асфалта, не знам как се крепи камерата :) Аз поне подскачам доста по тази отсечка там. Изобщо не коментирам пежото колко върви или не върви, просто, че това въртене на гуми не е от мощност, колкото от "лигав" асфалт. Лигав асфалт бих казал от Асен Йорданов като хванеш по Цветан Лазаров... е там си е "лигаво" ако така мога да се изразя.

За асфалта,клипа е сниман точно от Маргела до малко след Екото(то май се водеше Цветан Лазаров и си прав не съм се изразил правилно,аз работя на военна полиция над Къра и затова си го знам така адреса)!Относно всичко написано,за де се разберем НОРМАЛНО,това ще е последния ми пост........относно тази кола и какво,къде,кога!Пежото върви повече от доволно за конете си,на клипа си се заигравам сериозно с колата и самия клип НЕ Е БИЛ С ЦЕЛ ПОКАЗВАНЕ НА НЕЙНАТА СИЛА,ВЪРВЕНЕ,УСКОРЕНИЕ!КОлата според мен е 14сек.(по-скоро висока)и си оправдава вложените пари!

Този пост е редактиран от Bimero: 21 May 2014 - 09:53 PM

<p>Bmw E30 М50b25(no vanus)stroke engine+Gt4088 by Bimero =madness-Coming Soon</p>

#49 Bimero

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,501 Мнения:

Публикувано 21 May 2014 - 09:51 PM

Аз не исках да стратирам хубажо с Пежото(както виждаш въпреки,че го помпам)ВИДНО си го ЗАИГРАВАМ!

И колега,за да видиш,че не се заяждам,прочети хубаво какво съм написал!Повечето колеги знаят как карам,и ако поискам мога да изстискам ЖЕЛАНОТО от една кола(не от първият път,но относително бързо)!Ще покажа скоро на какво е способна колата,дори като се прибере момчето от Тетевен,ще го питам да отскочим да покараме! Ако прочетеш по-назад съм написал и за асфалта,доста мазен е и се усеща НЕДОСТИГ на сцепление!

Това ако е към мен, предполагам забеляза, че мнението ми е по скоро с голяма доза чувство за хумор, отколкото нещо сериозно, ако по често се шегувахме по темите, вместо да се спори безсмислено щяхме да цъфтим :mrgreen: Чакам с нетърпение клипче на ускорението на френския лъв :)

НИКОГА към теб Дидо..............всичко си схванах........поста беше за колегата Варела!
<p>Bmw E30 М50b25(no vanus)stroke engine+Gt4088 by Bimero =madness-Coming Soon</p>

#50 Marine

професионален шофьор

• Потребител
  • 605 Мнения:

Публикувано 22 May 2014 - 06:23 AM

Бимбо, като му намерите гуми на пежото може да го пробвам един летящ 50-200 с Волвото горе на Бояна.....е тъй за спорта.

А за колко "голям рацер" съм...

- най-големия :champ: :lol1: ->

Известна ли ти е загубата от маховик до мотор?

имам някакъв странен проблем сега, като почнаха поледиците. Алфата, ама никак не върви...Като дам газ оборотите хвърчат към червеното, а колата не се изтрелва хич, все едно нямам турбо.

Пълна излагация Наистина има 6-а....Карам я година и косур и сега го осъзнавам. За какъв чеп ми пише на лоста до 5-а само и задна...

#51 didich

примерен шофьор

• Потребител
  • 464 Мнения:

Публикувано 22 May 2014 - 06:28 AM

НИКОГА към теб Дидо..............всичко си схванах........поста беше за колегата Варела!

:beer1: :ok:

#52 c0st0m1st3

спазва правилата

• Потребител
  • 203 Мнения:

Публикувано 23 May 2014 - 01:46 PM

Значи пежото може и да не е 207 коня сток може да е 193 имат 2-3 разновидности спрямо годината на производство. Колата тежи наистина доста моята е с 2.0 двигател и е 1400 с 3.0 ката е повечко и наистина 15ки трудно могат да се сложат заради апаратите. За валове и чип с генерацийка ако колата е здрава и държи резултата е супер. Очакваме клип с хубави гуми и хубаво време.

#53 mityo.

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,892 Мнения:

Публикувано 02 June 2014 - 10:07 PM

Ееееее може ли да бях в сф от 17 до 29 и да не съм отворил да вида че има интересна кола за сверка...... За протокола, карал съм срещу е30 със м62б44 и я тегля доста прилично, та нз дали конкретното ше оправи м5. Не мога да видя и клипа за жалост, може и да бъркам....

Този пост е редактиран от mityo.: 02 June 2014 - 10:08 PM

<p>

А впечатленията, които аз добих от GTR, от неговия пост....ами нищо не добих освен..... <br /> Много върви, малко ръмжи, ще ровя в настройките. Па рови си, щом те влече...Кому са нужни беглите впечатления на някакъв младеж. На мене ми звучи като- снощи ебах, ноо яко беше опитайте и вие. <br /> :

</p>

#54 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 08:09 PM

Ей,как така случайно си пропуснал.

Шекерчо - ти тъп ли си?
  • iago харесва това
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#55 mityo.

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,892 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 08:24 PM

Ми не съм отворил форума бе глупако, така съм пропуснал!
<p>

А впечатленията, които аз добих от GTR, от неговия пост....ами нищо не добих освен..... <br /> Много върви, малко ръмжи, ще ровя в настройките. Па рови си, щом те влече...Кому са нужни беглите впечатления на някакъв младеж. На мене ми звучи като- снощи ебах, ноо яко беше опитайте и вие. <br /> :

</p>

#56 mityo.

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,892 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 09:05 PM

Сигурно е тежко мозък на хлапак затворен в тяло на възръстен... Между другото както си го подкатал ше те изритат и от този форум! Даже не си ми смешен вече, а почвам да съжалявам семейството ти!
<p>

</p>

#57 mityo.

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,892 Мнения:

Публикувано 03 June 2014 - 09:16 PM

Шугър деди, кажи честно ве, ваще да не са братчеди?
<p>

</p>

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.