IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Мнение за KMM-100AY - Kenwood

• Не можете да пишете в тази тема
6 отговора на тази тема

#1 venciii

опитен шофьор

• Потребител
  • 107 Мнения:

Публикувано 06 June 2014 - 02:17 PM

Искам мнение за въпросния плеър.Като цяло собственика да каже какво го дразни в него и съпоставка с неговите еквиваленти от марка пайнер 1-вия клас. до 150лв.Благодаря!
http://www.avitel-bg...00ay_usb_player

Този пост е редактиран от venciii: 06 June 2014 - 02:18 PM

Абе батка, защо имам чувството че си типичен представител от племето "голфаджии"? :D Ти сигурен ли си,че нямаш в гаража някоя "наточена голфара" с 8475938 надписи по нея и сини крушки на чистачките, която да изкарваш само в петък да идеш до местната селска кръчма на лов? :giggle:

#2 TheCrow

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,289 Мнения:

Публикувано 09 June 2014 - 02:58 PM

...аз имам такъв кенууд с червено осветление.Като цяло не съм разбирач,но прочетох из нета за плеърите в този ценови диапазон пишат специалистите,че квото и да вземеш се тая.Не е нищо особено има доста настройки,ако ти е кеф да ровичкаш и да си настройваш звука ще ти хареса.Като цяло не впечатлява със звук,но аз съм с прости говорители отзад с Hertz DSK 165 а отпред с некви Сони оригиналните на колата.Вземай на външен вид който ти допада то като няма как да го пробваш на говорителите с които си на колата няма как да усетиш разликите

#3 venciii

опитен шофьор

• Потребител
  • 107 Мнения:

Публикувано 09 June 2014 - 04:58 PM

Благодаря за мнението колега, търсих в нета мнение за въпросния плеър но не открих нищо.Работата е такава че имам наблюдения над ниските и високите класове на пайнер, ниските изобщо не ми харесват като дизайн, меню и дисплей.Иначе като качество на свирене съм на ясно че всичко до 150-60лв е един бливоч. Сега свиря с jvc-kd r203 с предна линия, някакъв евтинджос и задна елипси на сони, устройваме силата и качеството на звука, но почвам да мисля за нещо с флашка, въпросния кенолд ми допада като визия, меню и подредба на бутони, въпроса е да не излезе по-голям пикоч от сегашното JVC.Ако е поне на неговото ниво бих го купил.
Ще изчакам още някой колега да се включи в темата преди да купувам.
П.П. Колко ГБ флашка може да прочете и в какви формати трябва е форматирана NTFS, FAT ?
На няколко пъти се сблъсквам с некви китайски техники, който искат носителя да е форматиран във FAT, а иначе четат големи GB, а при FAT имаш ограничение на брой файлове .

Този пост е редактиран от venciii: 09 June 2014 - 05:05 PM

Абе батка, защо имам чувството че си типичен представител от племето "голфаджии"? :D Ти сигурен ли си,че нямаш в гаража някоя "наточена голфара" с 8475938 надписи по нея и сини крушки на чистачките, която да изкарваш само в петък да идеш до местната селска кръчма на лов? :giggle:

#4 Lenin89

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,656 Мнения:

Публикувано 09 June 2014 - 05:15 PM

Погледни manual-а, не ги ли четете тия книжлета ?! :dknow:
Измервам безплатно реални T/S параметри с Dayton AudioDATS V2 !

#5 seimo

професионален шофьор

• Потребител
  • 864 Мнения:

Публикувано 09 June 2014 - 07:40 PM

И аз си взех такъв кенууд и съм доволен за 100лв какво повече да иска човек. Като звук мога да кажа че високите на тея кенуди са най-големия им проблем лично аз съм ги намалил до край и пак ме дразнят. По едно време бях с висок клас кен със DSP и пак беше същата история. Като настройки е кофти че няма ХПФ.
<p>Публикувано изображение</p>

#6 audiomaniamax

опитен шофьор

• Потребител
  • 177 Мнения:

Публикувано 09 June 2014 - 08:16 PM

Основното предимство на този Kenwood е това, че плейва FLAC, което никоя друга марка няма в този клас. Ако качеството на звука ти е важно - това е твоя плейър.

#7 venciii

опитен шофьор

• Потребител
  • 107 Мнения:

Публикувано 23 August 2014 - 03:45 PM

Купих въпросния плеър.Чете до 32гб памет и трябва да е форматирана във FAT дизайна е приличен менюто е удобно, доволен съм за тези пари мисля няма конкурент.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.