IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Мнения за Опел Астра Н 2006г.?

• Не можете да пишете в тази тема
2 отговора на тази тема

#1 daniopel

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 03 July 2014 - 05:55 PM

Здравейте голям фен и познавач съм на опел тъй като вече повече от 15 години съм само с Опел Първата беше Опел Корса А 1991 година а сега другага е Опел Астра G 2001 година насочил съм се и се интересувам по специално към Опел Астра Н 2006 година и искам мнения от хора който вече използват този модел? ;)

#2 loxxxly

примерен шофьор

• Потребител
  • 371 Мнения:

Публикувано 09 July 2014 - 07:37 PM

Мнение искаш за какво...? Като цяло здрава и не претенциозна кола с добри бензинови мотори. Като негативи, които според мен търсиш са използваните евтини материали в интериора /което все пак е нормално за такъв ценови клас кола/, няма уред за температура на водата - дреболии, но дразнещи. Много слабо лаково покритие, което много лесно се драска. Много често пука стъкла на халогени когато са нагряти в мокро време.
Успех на всички, които знаят как...
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#3 Sasho2412

нов шофьор

• Потребител
  • 13 Мнения:

Публикувано 02 September 2014 - 08:27 PM

Последно като водих колата на сервиз човекът там ми каза, че от астра Н най - здрави и най - непретенциозни са с двигателите 1.4. Лично мен ме кефи интериорът като съотношение с цената, понеже мен лично ми харесва сравнително изчистено табло без много работи, моторът е сравнително пъргав, набира по - добре от някои нейни набори от същия клас, ама аз си харесвам опели, нека някой, който разбира повече, да даде по - компетентно мнение ;)

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.