IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

3 КРЪГ - ДРАГ РЕЙСИНГ - 13-14 СЕПТЕМВРИ - КОНДОФРЕЙ!

50 отговора на тази тема

#16 vagman

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,010 Мнения:

Публикувано 07 September 2014 - 07:41 PM

На това състезание организацията ще е както на Божура, тъй като местим състезанието оттам.
http://www.vbox7.com/play:93e819f9e9

Евала Бат' Гого !!! Мамицата им подкупна и продажна :evil: С парите да си купуват лекарства цял живот :death:

#17 KGeorgiev

опитен шофьор

• Потребител
  • 170 Мнения:

Публикувано 08 September 2014 - 07:37 AM

Имам въпрос към организаторите. Няма ли някаква възможност да се правят свободни трак дей-ове на някой от свободните за ползване писти(кондофрей или Сливен)- срещу заплащане разбира се. Доста хора имащи желание за стартове ще се отзоват, а е и удобно за отборите да тестват на обезопасена писта. Така няма да се усложнява организацията на състезанията от календара , а и хората ще имат къде да дават газ вместо по пътищата.

#18 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 08 September 2014 - 05:14 PM

Ние сме там, ама така и не разбрах кога започва шоуто.Часовете нещо не са ми ясни :-? :dknow:

Сори за забавянето часовете съм ги нанесъл в първото мнение.
Точни часове за класовете няма, защото зависи от броя участници. Няма да бавим излишно състезанието.

#19 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 08 September 2014 - 05:17 PM

Имам въпрос към организаторите. Няма ли някаква възможност да се правят свободни трак дей-ове на някой от свободните за ползване писти(кондофрей или Сливен)- срещу заплащане разбира се. Доста хора имащи желание за стартове ще се отзоват, а е и удобно за отборите да тестват на обезопасена писта. Така няма да се усложнява организацията на състезанията от календара , а и хората ще имат къде да дават газ вместо по пътищата.

За съжаление наема на пистите вече е непосилен за такова мероприятие...може би в Сепарева баня е вариант..стига да не ни хванат :)

#20 KGeorgiev

опитен шофьор

• Потребител
  • 170 Мнения:

Публикувано 08 September 2014 - 06:41 PM

Далеч съм от мисълта да сме в нелегалност, не че не е така повечето време. Но не е ли по-добре да се направи едно проучване на желаещите(информативно), да се съберат такси от тях( съответно калкулирани наем на писта, техника обслужващ персонал итн.)да се съберат и някакви такси за зрители. Ясно е че това има бъдеще, но трябва да започне от някъде, в цял свят е така, тук имаме много изоставени писти подходящи за целта и може през седмица да има някакъв ивент.
Аз бих давал по 5 лв на старт ,но да знам ,че имам условия и времето ми е замерено. Така или иначе за една вечер повече от 5-6 старта няма да мога да направя...
Съжалявам за спама, но мисля че в важна тема - на всеки му се дава газ и веднъж в месеца на 300 км от дома не е оферта някак си. Просто за да се популяризира спорта трябва да стане достъпен.

#21 JoroKN

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,223 Мнения:

Публикувано 10 September 2014 - 07:00 AM

До тук всичко е супер,само времето ме притеснява доста ...

#22 sashe123

млад шофьор

• Потребител
  • 80 Мнения:

Публикувано 10 September 2014 - 08:14 PM

Далеч съм от мисълта да сме в нелегалност, не че не е така повечето време. Но не е ли по-добре да се направи едно проучване на желаещите(информативно), да се съберат такси от тях( съответно калкулирани наем на писта, техника обслужващ персонал итн.)да се съберат и някакви такси за зрители. Ясно е че това има бъдеще, но трябва да започне от някъде, в цял свят е така, тук имаме много изоставени писти подходящи за целта и може през седмица да има някакъв ивент.
Аз бих давал по 5 лв на старт ,но да знам ,че имам условия и времето ми е замерено. Така или иначе за една вечер повече от 5-6 старта няма да мога да направя...
Съжалявам за спама, но мисля че в важна тема - на всеки му се дава газ и веднъж в месеца на 300 км от дома не е оферта някак си. Просто за да се популяризира спорта трябва да стане достъпен.

+1
Животът е такъв, какъвто си го направиш!!!

#23 Ivailo Atanasov

опелджия

• Потребител
  • 596 Мнения:

Публикувано 11 September 2014 - 04:30 AM

За събота го дават времето да е Ок..за Неделя обаче дъжд цял ден..много тъпо се получава..Но ако има нещо организаторите ще кажат :)
Opel Motorsport ...

#24 SOBIES

примерен шофьор

• Потребител
  • 419 Мнения:

Публикувано 11 September 2014 - 06:10 AM

Да,те как познават бг синоптиците...... http://www.bbc.com/weather/727011 времето е 6 и за 2-та дни!
<p>Anyone who tells me a good car is one that`s light,with a low power to weight ratio is an amateur! - Mizuno San Nissan GTR chief engineer.</p>

#25 B.K.

спазва правилата

• Драг състезател
  • 259 Мнения:

Публикувано 11 September 2014 - 02:03 PM

И да вали и да не вали там съм. Знам за 3 коли над 1000кс, няма начин да ги пропусна. Дори по 1 старт да направят, пак ще ми оправят настроението за месец напред :clap1:
  • Bhang харесва това

#26 vagman

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,010 Мнения:

Публикувано 11 September 2014 - 06:12 PM

И да вали и да не вали там съм. Знам за 3 коли над 1000кс, няма начин да ги пропусна. Дори по 1 старт да направят, пак ще ми оправят настроението за месец напред :clap1:

От тези 3 коли май само една ги е показала реално на дино и на писта. Другите две все още са само въображаеми, дигитални хилядници. :vio:
  • KONOV харесва това

#27 iago

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,258 Мнения:

Публикувано 11 September 2014 - 09:37 PM

Любопитно ми е защо си такъв хейтър? Защо трябва някой да ти отговори подобаващо, като всъщност засегне Хеед? Щото Ицо не е виновен, че си чепат? Говори се, че от ТСТ ще се появи Лупо с над 1000к.с. Това че няма публикуван клип, значи че Келеша го е настройвал на слух и му се е досвидяло да си амортизира диното ли? Съвсем примерно, нали. Стига с тия проповеди..

А Ицо е мега пич, спор няма. Дано Марто набръчка асвалта както си трябва.

#28 Kopeldaka

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,381 Мнения:

Публикувано 12 September 2014 - 01:32 AM

Л Говори се, че от ТСТ ще се появи Лупо с над 1000к.с.

Само леко да те поправя, колата е Polo Coupe, не Lupo. :)
  • iago харесва това
Нафта Racing & Печка Performance Team

#29 iago

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,258 Мнения:

Публикувано 12 September 2014 - 07:37 AM

Да, съжалявам. Хем прочетох че е Поло и си го представях как ли ще изглежда това животно на пистата и въпреки това написах Лупо. :unsure:

#30 B.K.

спазва правилата

• Драг състезател
  • 259 Мнения:

Публикувано 12 September 2014 - 08:18 AM

Любопитно ми е защо си такъв хейтър? Защо трябва някой да ти отговори подобаващо, като всъщност засегне Хеед? Щото Ицо не е виновен, че си чепат? Говори се, че от ТСТ ще се появи Лупо с над 1000к.с. Това че няма публикуван клип, значи че Келеша го е настройвал на слух и му се е досвидяло да си амортизира диното ли? Съвсем примерно, нали. Стига с тия проповеди..

А Ицо е мега пич, спор няма. Дано Марто набръчка асвалта както си трябва.

И аз мислех да му отговарям, но прецених, че няма смисъл :mrgreen:
Полото на Миро е 1040кг и 1000 коня и малко отгоре дори. За съжаление пилота е към 130 кила и разваля перфектното съотношение 1:1 :lol: :lol: :lol:

Този пост е редактиран от B.K.: 12 September 2014 - 08:27 AM

Нов Отговор

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.