IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Alfa 145 JTD

• Не можете да пишете в тази тема
2 отговора на тази тема

#1 alfapernik

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 03 August 2014 - 07:41 PM

Здравеите ,
Преди около месец си купих алфа 145 дизел 2000 г. Направих около 300 км.В един момент , на пътя тя загасна и повече не можа да запали .Откарах я в един сервиз тук в Перник в които ми обясниха че имат програма и компютър за тези автомобили .След около 2 дни ми казаха че всички грешки които дава компютъра са отстранени като разни датчици за гориво , палене , разпределителен вал , помпа за високо налягане и незнам си още какво но колата не може да запали .Взех си колата и я откарах в друг сервиз в които ми казаха че всичко е на ред, но не знаят защо не пали.Разбирасе хората ми дават различни съвети, но никои не се наема да я запали . Вече запачнах да влизам в разходи поради това че алфата не може да се придвижва на собствен ход.Колеги ще ви бъда много благодарен ако някои ме свърже с човек или сервиз в които да мога да си поправя автомобила .Надявам се да срещна професионалисти, коитс да ме разберат .
Разчитам на съвестни хора на които им благодаря предварително , много благодаря !!!!!!!!!!!!!!

#2 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 816 Мнения:

Публикувано 03 August 2014 - 08:29 PM

Питай в Алфа форума, там ако не знаят...
От това което съм чел там, препоръчват Лисан сервиз и Бобо, а може и да са едно и също място?!
Продавам нов апартамент в София

#3 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,707 Мнения:

Публикувано 04 August 2014 - 10:10 AM

Сефте да видя някой да се оплаче от Алфа публично :)

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.