IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Класиране Кондофрей III Кръг - 14 Септември 2014

12 отговора на тази тема

#1 Dragracing.bg

опитен шофьор

• Драг състезател
  • 129 Мнения:

Публикувано 15 September 2014 - 01:06 PM

III КРЪГ - 14 Септември 2014 Кондофрей

Клас "Стрийт-FWD"

1-во място - Теодор Айнаджиев , Honda Civic..............................................25т.
2-ро място - Марио Занков , VW Golf Mk1.....................................................18т.
3-то място - Георги Джерекаров , Audi A3....................................................15т.
4-то място - Иван Митев (Рибата) , Honda Civic...........................................15т.(3)
5-то място - Александър Калинков , Honda 1.6............................................10т.
6-то място - Мартин Мартовски , Opel Corsa..................................................8т.

Клас "Стрийт-RWD"

1-во място - Благой Петров (Бижуто) , Porsche GT2....................................25т.
2-ро място - Веселин Чутурков , BMW E30 2.7.............................................18т.
3-то място - Николай Баев , BMW E30..........................................................15т.
4-то място - Радослав Колев , BMW E30.......................................................12т.
5-то място - Добромир Петров , BMW 325 Turbo..........................................10т.
6-то място - Нико Тоти , Toyota MR2................................................................8т.

Иван Иванов , БМВ 2.8 Turbo....................................................(3т.)

Клас "Стрийт-Дизел"

1-во място - Петьо Петров , VW Lupo............................................................25т.
2-ро място - Евгени Евгениев , BMW 335d...................................................18т.
3-то място - Димитър Станджиков, VW Golf 4...............................................15т.
4-то място - Росен Илиев, Golf Mk2...............................................................15т.(3т.)
5-то място - Атнанас Иванов , VW Golf 3......................................................10т.
6-то място - Константин Динев, Audi A5........................................................8т.

Клас "500+"

1-во място - Георги Дончев, Mercedes CLS AMG............................................25т.
2-ро място - Венцислав Райчинов , Audi RS6.................................................21т.(3т.)
3-то място - Благой Петров (Бижуто) , Porsche GT2......................................15т.
4-то място - Цветомир Георгиев, Subaru Impreza Sti......................................12т.
5-то място - Али Али, Mercedes Benz E55 AMG...............................................10т.
6-то място - Мариян Буков, Audi RS4................................................................8т.

Клас "Стрийт-Свободен"

1-во място - Иван Панев, Audi S2......................................................................25т.
2-ро място - Мирослав Бъчваров, VW Polo TST............................................21т.(3т.)
3-то място - Асен Серафиев , Audi S2..............................................................15т.
4-то място - Венцислав Райчинов, Audi RS6..................................................12т.
5-то място - Дойчин Митов, Mitsubishi Lancer Evo1.........................................10т.
6-то място - Николай Колев, Audi 80.................................................................8т.

Клас "Профи-А"

1-во място - Анатоли Тодоров , Opel Corsa....................................................25т.
2-ро място - Веселин Василев , Opel Corsa 2.0..............................................21т.(3)
3-то място - Николай Неголов, Opel Corsa.....................................................15т.
4-то място - Лозан Тотев, Opel Corsa..............................................................12т.
5-то място - Ташко Нейков , Opel Astra...........................................................10т.
6-то място - Теодор Канадиров, BMW E30......................................................8т.

Клас "Профи-B"

1-во място - Христо Петров , VW Scirocco ...................................................28т.(3)
2-ро място - Живко Жеков , Honda Civic.....................................................18т.
3-то място - Петър Василев , VW Golf 2........................................................15т.

Клас "Профи-C"

1-во място - Мартин Николов , VW Scirocco GTR.........................................28т.(3)
2-ро място - Христо Петров , VW Scirocco.....................................................18т.
3-то място - Николай Колев , Audi 90.............................................................15т.
4-то място - Петър Василев , VW Golf 2.........................................................12т.

Клас "MА под 750cc"

1-во място - Михаил Паунов , Suzuki ........................................................25т.
2-ро място - Емил Топузаков , Suzuki K2.....................................................21т.(3)

Клас "MB над 750cc"

1-во място - Станчо Неделчев , Suzuki GSXR 1000cc.................................28т.(3)
2-ро място - Валери Михайлов , Kawasaki ZX10R.......................................18т.
3-то място - Чудомир Баев, Kawasaki ZX10R...............................................15т.
4-то място - Илиян Кръстанов, Kawasaki ZX10R.........................................12т.
5-то място - Вальо , Repsol Honda.................................................................10т.
6-то място - Ивайло Ценов , Yamaha R1........................................................8т.

Този пост е редактиран от Dragracing.bg: 13 October 2014 - 04:41 PM

#2 mom4eto 4udo

професионален шофьор

• Потребител
  • 527 Мнения:

Публикувано 15 September 2014 - 01:50 PM

Аз съм на 3-то място в клас предно и фамилията ми е Джерекаров, а не Джелекаров ;)
Ауди А3 1.8Т 12.620 с 193.26км/ч на 402м за сега. :)

#3 sashe123

млад шофьор

• Потребител
  • 80 Мнения:

Публикувано 15 September 2014 - 02:07 PM

Дайте видео на всеки клас да гледаме тези които не сме успяли да дойдеме в неделя.
Животът е такъв, какъвто си го направиш!!!

#4 turboa3

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 645 Мнения:

Публикувано 15 September 2014 - 03:09 PM

Аз съм на 3-то място в клас предно и фамилията ми е Джерекаров, а не Джелекаров ;)

Ти през ден започна да си сменяш подписа ;) В събота тамън свикнах с 13.00 сега има нов. Само така Жорка :ok:
10.8 сек/400 с 231км терминална

#5 mom4eto 4udo

професионален шофьор

• Потребител
  • 527 Мнения:

Публикувано 15 September 2014 - 03:23 PM

Сега поне до Сливен няма да го сменям :D
Ауди А3 1.8Т 12.620 с 193.26км/ч на 402м за сега. :)

#6 poinovito

нов шофьор

• Потребител
  • 41 Мнения:

Публикувано 15 September 2014 - 06:38 PM

И при мен има грешка 2-ро място клас б фамилията е Жеков

#7 radinrj

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,023 Мнения:

Публикувано 16 September 2014 - 08:14 AM

Само на мен ли така ми се стори или едно от BMW-тата в клас СТРИЙТ задно беше с драг радиали отзад?
<p>Касите са за ценности, тубите са за течности, а буферите на влака не свирят</p>

#8 НиКо

професионален шофьор

• Потребител
  • 822 Мнения:

Публикувано 16 September 2014 - 01:33 PM

Точно така.Бургаското беше с пълен слик.Забелязах това ,още когато се наредихме на старта, но реших да не изявявам претенций.Така или иначе и без слик щеше да ме бие.
Публикувано изображение
От стойноста на всяка една част закупена от мен , независимо на каква стойност ще отделя по 3лв в сметка, която смятам да даря за благотворителност.Има много деца, които нямат нашите възможности.Ние не сме бедни!Нека бъдем благородни!

#9 Varelq

спазва правилата

• Потребител
  • 272 Мнения:

Публикувано 16 September 2014 - 01:55 PM

НиКо, ти ли беше с МР2-ката с нитрото? Правилника какви точно гуми забранява? :)

Този пост е редактиран от Varelq: 16 September 2014 - 02:08 PM

P.P.S.

#10 nayden

спазва правилата

• Потребител
  • 221 Мнения:

Публикувано 16 September 2014 - 01:59 PM

Гумите на въпросната кола не са драг радиали , това са гуми с DOT марка Hoosier предназначени именно за драг стрийт класовете

Публикувано изображение

Този пост е редактиран от nayden: 16 September 2014 - 02:00 PM

BMW 325 Turbo 10.277 @ 241km/h - 1.67sec 60 feet

#11 НиКо

професионален шофьор

• Потребител
  • 822 Мнения:

Публикувано 16 September 2014 - 02:34 PM

Не съм ходил до автомобила,за да гледам какви са точно.
Вероятно греша, но това е без значение за мен.
Всичко е просто за удоволствие.
Колата му е много сериозна и пожелавам успех на всеки един участник в следващия кръг!
Публикувано изображение
От стойноста на всяка една част закупена от мен , независимо на каква стойност ще отделя по 3лв в сметка, която смятам да даря за благотворителност.Има много деца, които нямат нашите възможности.Ние не сме бедни!Нека бъдем благородни!

#12 aniki

Без стаж

• Потребител
  • 6 Мнения:

Публикувано 16 September 2014 - 03:51 PM

WARNING: DOT labeled Hoosier Racing Tires meet Department Of Transportation requirements for marking and performance only and are NOT INTENDED FOR HIGHWAY USE. It is unsafe to operate any Hoosier Racing Tire including DOT tires on public roads. The prohibited use of Hoosier Racing Tires on public roadways may result in loss of traction, unexpected loss of vehicle control, or sudden loss of tire pressure, resulting in a vehicle crash and possible injury or death.

#13 radinrj

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,023 Мнения:

Публикувано 16 September 2014 - 06:09 PM

Ясно, щом са с DOT маркировка минават по правилника, и други карат с такъв тип. Просто от разстояние си изглеждат точно като драг радиали.

Този пост е редактиран от radinrj: 16 September 2014 - 06:10 PM

<p>Касите са за ценности, тубите са за течности, а буферите на влака не свирят</p>

Нов Отговор

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.