IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Запитване относно Toyota Avensis 2000-2 D4D

• Не можете да пишете в тази тема
Няма други мнения в тази тема

#1 ARegularGuy

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 27 September 2014 - 07:40 AM

Здравейте. Смятам да си сменям колата в най-скоро време. Наскоро се возих с един приятел Варна-Пловдив и обратно с въпросната тойота, 2002г, но бензинова. Направи ми много хубаво впечатление въпросната кола, в купето беше уникално тихо, много приятна возия, имаше си тяга колата ( 150кс. ). Та, "надъхах" се и аз да си взема нещо подобно, най-вероятно да е 2002г, гледах доста обяви, вървят по 4-5 хиляди. Приготвил съм си и още някой друг лев за евентуални ремонти и консумативи. Искам обаче да си взема дизелова, чувам по форумите, че Д4Д двигателите са доста здрави. Интересува ме как е шума в купето, тихичко ли е или е стандартно за дизеловите автомобили? Като цяло скъпа ли е поддръжката, надеждни ли са колите. Какъв разход да очаквам - на 110кс двигателя, по каталог му дават 5.4, тоест ако мога да очаквам нещо от рода на 7 извънградско, устройва ме. Малко е тромаво двигателчето според мене, но ще видим по-нататъка, чипче нещо :) Ще съм благодарен на всякакви мнения по темата. Също така мнения относно други двигатели, ако този не е надежден, дори и бензинови да са :)

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.