IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

4 КРЪГ - ДРАГ РЕЙСИНГ - 11-12 ОКТОМВРИ - СЛИВЕН!

39 отговора на тази тема

#16 moimoimoi

млад шофьор

• Потребител
  • 73 Мнения:

Публикувано 13 October 2014 - 04:36 AM

http://vbox7.com/play:219045d235
http://vbox7.com/play:25fb157cd1

http://vbox7.com/play:86a86f08e0

Този пост е редактиран от moimoimoi: 13 October 2014 - 04:41 AM

• rucy харесва това
голф2 VR6 0-180км/ч http://www.vbox7.com/play:a59bd4b0

#17 dani90

спазва правилата

• Потребител
  • 279 Мнения:

Публикувано 13 October 2014 - 06:37 AM

#18 TSI

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 815 Мнения:

Публикувано 13 October 2014 - 05:18 PM

Аз не съм доволен както и много други хора които са си платили и дошли от далече. Плащаш си взимат ти парите без да направят компромис да те изчакат да си намериш гащеризон или когато си си намерил неможе да те запишат в друг клас.Много хора от публиката останаха разочеровани.
<p>OverBOOST performance</p>

#19 kiril-stoychev

нов шофьор

• Потребител
  • 43 Мнения:

Публикувано 13 October 2014 - 05:30 PM

Организаторите всеки път ви пишат четете правилата,четете правилата а вие знаете само да спорите из форумите. А и това правило с гащеризона не е от вчера.

#20 dod0

примерен шофьор

• Потребител
  • 488 Мнения:

Публикувано 13 October 2014 - 05:47 PM

Не бях ходил на Драг от 2 години, перфектна организация! :) Малко снимки: https://www.facebook...34741586&type=1
  • B.K. харесва това

#21 hristo.daskalski

млад шофьор

• Потребител
  • 85 Мнения:

Публикувано 13 October 2014 - 08:51 PM

Организаторите всеки път ви пишат четете правилата,четете правилата а вие знаете само да спорите из форумите. А и това правило с гащеризона не е от вчера.

Във профи Ц не важи ли?Трябваше да пуснат момчето с Талона
  • TSI харесва това

#22 B.K.

спазва правилата

• Драг състезател
  • 259 Мнения:

Публикувано 14 October 2014 - 07:34 AM

Така е, важи. Също така важи и правилото, че записванията за съответният клас спират след последната квалификация(13ч) след това се правят сметките кои отива директно на схемата за стартовете и кой на жребии. Но предполагам, че пиша неща които всички, които сте чели правилника, знаете.

#23 B.K.

спазва правилата

• Драг състезател
  • 259 Мнения:

Публикувано 14 October 2014 - 07:35 AM

Състезателят Веселин Василев(про А), който претърпя инцидент в тренирочъчният ден(събота) е опериран вчера в болница "Токуда" София. Операцията е минала успешно! В момента се започват съответните процедури по възстановявянето му.
Както беше съобщено предните дни, тои имаше счупвания на ломбален прешлен и ребро.
От името на Сливен Драг Тийм му пожелаваме бързо възстановяване и го очакваме догодина на старта отново. Успех!

Този пост е редактиран от B.K.: 14 October 2014 - 07:59 AM

#24 hristo.daskalski

млад шофьор

• Потребител
  • 85 Мнения:

Публикувано 15 October 2014 - 04:41 PM

Така е, важи. Също така важи и правилото, че записванията за съответният клас спират след последната квалификация(13ч) след това се правят сметките кои отива директно на схемата за стартовете и кой на жребии. Но предполагам, че пиша неща които всички, които сте чели правилника, знаете.

Защо тогава Асен Серафиев кара без гащеризон?Eвала на този състезател защото беше безупречен но правилата трябва да са правила
  • TSI и Bhang харесват това

#25 hristo.daskalski

млад шофьор

• Потребител
  • 85 Мнения:

Публикувано 15 October 2014 - 04:42 PM

Говорих с момчето с Талона и той беше много разочарован заради това :no:
  • TSI харесва това

#26 TSI

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 815 Мнения:

Публикувано 16 October 2014 - 06:22 AM

За едни може за други неможе.Весо можеше да направи компромис,но не го направи.Платил съм както и много хора също са платили пътували от далече за да ме гледат.Все пак колата ми е абсолютно стрийт така че можеха да ме пуснат или с предупреждение за друг път да си нося.До сега винаги съм участвал аз и други без и е можело.На последния кръг неможе за мен.

Този пост е редактиран от TSI: 16 October 2014 - 06:25 AM

• Bhang харесва това
<p>OverBOOST performance</p>

#27 radinrj

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,023 Мнения:

Публикувано 18 October 2014 - 10:00 AM

Рекорда

<p>Касите са за ценности, тубите са за течности, а буферите на влака не свирят</p>

#28 vagman

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,987 Мнения:

Публикувано 18 October 2014 - 07:24 PM

Рекорда
https://www.youtube....h?v=gy8-nCShXmo

Е - ба - си !!!

Според доста изказвания, които чух в началото на този сезон, пък и все още!? витаещи из тези среди, " всичко било заради Либърти кутията". Странно, хайде първият път - 0.7 секунди надолу заради кутията. После пак надолу на друга писта, пак заради кутията. После пак рекорд и пак заради кутията и накрая - 8,18 или 1,3+ секунди общо подобрение спрямо 2013 г основно заради кутията.

Без да имам претенции в този спорт, бих възкликнал: Ебаси кутията! Ебаси "капацитетите" дето изказват мнения!!!??

Не! Кутията е само част от "пъзела". Тя дава един път своя дял в резултата и нищо повече. Ако искаш да постигнеш нещо повече и още и още и ... трябва да имаш яко "дупе", знания и екип от точните хора. Всичко останало са жалки приказки "Made in БГ", целящи да прикрият единствено собствената неспособност, омаловажавайки нечии успех.

И у нас могат да "стават" нещата....

<p><strong><span style=\"font-size: small;\">Продавам куплунзи (букси) и СОР бобини от VAG групата, куплунзи за дюзи тип Бош. Всичко се намира във форум \"Купува/Продава, Авточасти\"</span></strong></p> <p>&nbsp;</p>

#29 radinrj

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,023 Мнения:

Публикувано 18 October 2014 - 08:48 PM

На Кондофрей на финала на клас Ц остават сивото срещу синьото Сироко. За да има интрига от Хеед на сивото заредиха някаъв мап за около 700 и нещо коня колкото е Синьото. Със намалена с 300коня мощност Сивото слезна пак в 8-те секунди :D
http://youtu.be/pN3-dPM1olE?t=2m47s
  • TSI харесва това
<p>Касите са за ценности, тубите са за течности, а буферите на влака не свирят</p>

#30 BlitzBOV

спазва правилата

• Потребител
  • 238 Мнения:

Публикувано 19 October 2014 - 08:47 AM

Това ако е на някоя хубава американска писта, ако не тресне едно 7.5 пък на ..

Нов Отговор

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.