IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Питане ..

• Не можете да пишете в тази тема
4 отговора на тази тема

#1 BlitzBOV

спазва правилата

• Потребител
  • 238 Мнения:

Публикувано 25 October 2014 - 02:31 PM

Колеги имам малко проблеми с буксите за CD-то ми.Появи се проблем, който беше, че можех да натискам само 1-2 копчета...с останалите не се случваше нищо.Тъй като първо инсталацията я прави един човек, после отиде при друг, който ряза, наддава, лепи и т.н та сега ситуацията е множество жици, облепени с изолирбанд.И сега като пипнах тук там по жиците и CD-то хвана, че тръгна.Значи 99% проблема е в жиците, а щях да връщам CD-то за ремонт.

Та въпроса ми е някой знае ли място в град Благоевград, където да ми погледнат там всичките му жици, мици и настройки, че да се направи по-сигурна цялата тая работа.Мерси предварително.

#2 Loshia_3

млад шофьор

• Потребител
  • 57 Мнения:

Публикувано 25 October 2014 - 06:32 PM

Това и ти може да си го оправиш ,Черен - маса, червен - +12 постоянни, жълт(жълто-зелен) - +12 през ключ, син - антена (т.е. ако имаш ел.антена, да се вдигне при включване на радиото или пък ако имаш усилвател да се включи,другите кабели ти са за тонколоните.

#3 BlitzBOV

спазва правилата

• Потребител
  • 238 Мнения:

Публикувано 26 October 2014 - 04:05 PM

Добре колега.Ще опитам.Мерси

#4 BlitzBOV

спазва правилата

• Потребител
  • 238 Мнения:

Публикувано 26 October 2014 - 04:05 PM

Добре колега.Ще опитам.Мерси

#5 BlitzBOV

спазва правилата

• Потребител
  • 238 Мнения:

Публикувано 26 October 2014 - 04:08 PM

Колега забравих да питам.Имам и още един проблем.Защо CD-то ми губи всякакви настройки и запаметени честоти, след като извадя ключа ..

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.