IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Проблем с контролер Numark. Ремонт, къде?

• Не можете да пишете в тази тема
2 отговора на тази тема

#1 unreax

примерен шофьор

• Потребител
  • 363 Мнения:

Публикувано 24 February 2015 - 03:30 PM

Привет колеги. Купих си DJ контролер Numark Mixtrack Pro, от "човек" който твърдеше че контролера е в безупречно състояние и е в гаранция. Така...оказа че нито е в безупречно състояние, нито е в гаранция. Пробута ми невалидна гаранционна карта и прецакан контролер. Както и да е, аз съм си виновен. Проблема е в това че когато местя плъзгача за ляв и десен канал, заедно с него се мести и плъзгача за Pitch контрола, както и двата плъзгача за Volume. Има някакъв проблем с плъзгачите или по платката но не съм толкова навътре, че да се оправя сам. Можете ли да ми препоръчате кадърен майстор във Варна който ремонтира Dj оборудване?

#2 Muzikantа

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,550 Мнения:

Публикувано 04 March 2015 - 05:43 PM

Давай го насам!
и кажи кой е тоя търговец, да го знаем! :mrgreen:

#3 unreax

примерен шофьор

• Потребител
  • 363 Мнения:

Публикувано 05 March 2015 - 09:08 PM

Продадох го вече, обясних на човека какви са проблемите и той каза, че ще си го оправя сам. Иначе профила на тоя от който го купих в olx вече не съществува, явно са го докладвали :ok:

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.